2733
2734
عنوان

چرا بعضیا پز میدن به اینکه زود از پوشک گرفتن بچه رو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 97 پست
 اونجا آره منکه یکسره قصریش بدستم بودر🤣🤣🤣🤣😅😅😅

من هر دو تا بچه هام وقتی میگفتن جیش دارم اصلا مهلت نمیدادن که جایی پیدا بشه. 

یعنی تا دو سه سال بعد از پوشک گرفتن ما بساط داشتیم. تو خیابون تو ماشین یه حای بی‌ربط اگه بچه میگفت جیش دیگه وضعیت اضطراری بود که سریع یه فکری بکنیم. هر دو تاشون اینطوری بودن

وای عالی بود 🤣 یاد او کلیپه افتادم یه بچه کوچولو تو کلاس رزمی به جای این که ضربه بزنه صدای مربی رو ...

😂😂😂

حکایت پسر منه

۱ ساعت هر ۱۰ دقیقه بردمش دستشویی منم نشستم تا یاد بگیره هی میگفت جیشششش

میگم نهه جیش کن 

میگه جیشششششش

همچین ک پاشو گذاشت بیرون رو پادری جیش کرد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مدال که نداره ولی الان بگم سه سال واقعا دیره دعوام میکنی؟😐

دعوا نمیکنم 

دیر هم نیست بنظرم وقتی الان راحت تر متوجه میشه

ولی خب منم استرس شدید داشتم براش 

همین الانشم همش نگرانم 

تا یاد بگیره پیر میشم

مامان 
2731
خوووودا براش جایزه بذار نترسونش بذار خودش به دل باشه بگو برو جیش کن رو قصری بذار بشینه 

جایزه رو میگیره ولی اونکاری ک میگمو نمیکنه😅

ن تا حالا دعواش نکردم چون میگن یکم زوده آسون گرفتم بهش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
حالا واقعا از چندماهگی باید گرفت؟

حول و حوش دوسالگی

من دخترم ۲۲ ماه بود و پسرم دو سال و دوماه گرفتم

پسرم اول دوسالگی گرفتم متوجه نبود

بعد یه تایم استراحت دادم بهش

بعد دوماه که دوباره یادش دادم راحت یادگرفت

😂😂😂 حکایت پسر منه ۱ ساعت هر ۱۰ دقیقه بردمش دستشویی منم نشستم تا یاد بگیره هی میگفت جیشششش میگم ...

عزیزم 🤦🏻🤣❤

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
عاااای خووودا قربون جوجه هاتون 🥰🥰🥰🥰

زنده باشی عزیزم😍

من بچم یک سال و نیم از پوشک جیش گرفتم هواسمم بود هر یک ربع خودم میبردمش دسشویی کم کم خودش عادت کرده ...

خب الان شما خودتو اذیت کردی از نظر من

همون تایمی که هواست هست ببری خودش کلی استرس زاس

من پسرمو ۲سال و ۶ماهگی گرفتم یروز طول کشید نه خونه رو کثیف کرد نه شلوارشو

نه من اذیت شدم که یه ربع بخوام ببرم خودش از روز دوم‌گفت

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

چون زرنگن

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
الان شما هم اوناییکه زود از پوشک گرفتن رو بردی زیر سوال هر دو حق دارین ولی به شرط اینکه متناسب با ش ...

اخه اونایی که زود گرفتن خیلی حق به جانب صحبت میکنن

انگار مادرایی که دیر گرفتن گناه کبیره کردن 

مامان 

بچه ای که سن از پوشک گرفتنش برسه

خیلی کم سوتی میده

الان دختر خواهر من یکبارم تو شلوارش دستشوویی نکرده

حالا چ کاری بود زودتر میگرفت هم خودشو هم بچشو عذاب میداد

بچه ای امادگی از پوشک گرفتن داره که شب تا صبح پوشکش خشک باشه

برعکس پسره من😂

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
عزیزم 🤦🏻🤣❤

شوهرم میگفت چاره ای نیست باید جیش کنی تا ببینه

گفتم همین یکاارم موونده میخوام یاد نگیره😂😂

2706