2733
2734
عنوان

چرا بعضیا پز میدن به اینکه زود از پوشک گرفتن بچه رو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 97 پست
بچه خواهرشوهر منم بچه ش رو ۲ سال و نیم از پوشک گرفت الانم که ۸ سالشه شب ادراری داره و الان تازه لو ...

خواهرشوهرمن بهترین پزشکها برده 

مشکل اینه که علاوه بر شب توی روز هم کنترل درستی نداره

و اخر هم توی نوار مثانه متخصص بهش گفت از شدت استرس مثانه بچه کوچیک شده 

همه ی بچه ها امادگی زود جداشدن از پوشک ندارن کاش اینو درک کنیم 

فقط وفقط مهم امادگی جسمی وذهنی بچه اس 

حتی دکتر دعواش کرده بود خواهرشوهرمو که بچه رو ج

چیکارش داشتی میذاشتی ۴ ۵ سال پوشک باشه بهش ظلم کردی 

الانم دخترش ۶سالشه ودارو میخوره 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقن وویس دکتر ظریفی پریشب گوش میکردم اونم میگف مسابقه گذاشتن مادرا انگار مدال میدن😅

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
خواهرشوهرمن بهترین پزشکها برده  مشکل اینه که علاوه بر شب توی روز هم کنترل درستی نداره و اخر ه ...

بچه ای که تا ۴ . ۵ سال پوشک شه دیگه اعتماد به نفس نمیمونه براش

به هرحال من فکر نمیکنم از استرس باشه مشکلش 

چون کوچیکی مثانه ربطی به استرس نداره و مادر زادی هست

مگه اینکه مادرش چقد باهاش بدرفتاری کرده سر جیش کردن که استرسی شده

وگرنه اگه با بچه درست رفتار بشه اصلا نباید بخاطر پوشک مشکل روحی بگیره

2731

اصلا خودتون رو اذیت نکنید دوسال و نیم به بعد بچه رو از پوشک بگیری تو یه هفته نهایت یاد میگیره 

خواهر شوهر من دوسالگی بچه رو گرفت خودشو و مارو کشت من بچه خودم تو خونه جیش نکرد بچه اون اومد خونه ما دستشویی کرد رو فرش هر چی هم بهش میگفتیم زوده قبول نمی‌کرد میگفت تو اشتباه میکنی دیر میگیری در صورتی که من دوسال و نیم گرفتم دخترمو تو دو روز یاد گرفت 

بنظر من سه سال ایده آله برای بچه‌های الان 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
بچه ای که تا ۴ . ۵ سال پوشک شه دیگه اعتماد به نفس نمیمونه براش به هرحال من فکر نمیکنم از استرس باشه ...

تشخیص متخصص این بوده دیگه

از روی نوار مثانه وعکس متوجه شدن قطعا ازمن وشما بیشتر میدونن 

اعتماد به نفسش وقتی کم میشه که ازش بخوان پوشک نشه ونتونه امادگیشو نداشته باشه

دقیقا عین جمله ی دکتر به خواهرشوهرم ابن بوده که مثانه ی دخترتون چروکیده شده عین مثانه ی یه پیرزن 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خو خودش چرا دست به کار نشه 😂

😂😂😂نه بنظر منم اینکارو نکنه بهتره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤