2737
2734
عنوان

سوختگی دست با روغن +عکس دستم

135 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها متاسفانه دستم با روغن داغ سوخته الان ۸ روزه اما اصلا زخمش خوب نمیشه چی بزنم؟

پماد سیلور و آلفا میزنم فقط

بعضی وقتا زخمش خونریزی میکنه یکم خون میاد

چی بزنم ک زخمش زودتر خوب شه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچی نزن چون رطوبت و چربی زخمش رو تازه میکنه بزار زخمش خشک بشه بعد پماد بزن

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .
2738

عزیزم من داروسازم 

برای عفونت چرکش پماد تتراسایکلین بزن خودتم هر ۶ ساعت سفالکسین ۵۰۰ بخور سعی کن با چیزی نبندی دستت رو هوا بزنه زودتر خوب میشه پماد سوختگی و سیلور رو مخلوط کن بزن فعلا آلفا نزن بزار خشک شه وقتی رنگ زخمت به قهوه ای زد آلفارو شروع کن تا ترمیمش کنه 

صل الله علیک یا ابا عبدالله🌸
دکتر پوست بخوام نوبت بگیرم برا یکی دوهفته دیگه میشه

پس چیزای خونگی هم نزن بهش 

چون درجه دو ه اگر عفونت کنه کارت خیلی سختتر میشه 

همون پمادها رو بزن تا بسته بشه 

چاره ای نیست

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
عزیزم من داروسازم  برای عفونت چرکش پماد تتراسایکلین بزن خودتم هر ۶ ساعت سفالکسین ۵۰۰ بخور سعی ...

مرسی عزیزم از توضیحت خیلی لطف کردی پس فعلا فقط سوختگی و سیلور رو میزنم

وقتی زخمش بهتر شد آلفا رو میزنم

فقط کاش جاش نمونه

مرسی عزیزم از توضیحت خیلی لطف کردی پس فعلا فقط سوختگی و سیلور رو میزنم وقتی زخمش بهتر شد آلفا رو می ...

خواهش گلم 

نه عزیزم انشاالله جاش نمیمونه فعلا سوختگی و سیلور بزن بزار هوای آزاد بهش بخوره خشک شه وقتی خشک شد رنگ زخمت به قهوه ای زد پماد رژودرم یا آلفا بزن از نظر من رژودرم و پماد بیلوا خیلی خوبه میتونی دوتاشم بخری یک روز در میون بزنی از هر کدوم 

صل الله علیک یا ابا عبدالله🌸
2706