2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا همیشه درحال غر زدنم😐😐خیلی کاراش رو مخمه ولی بازم قربون صدقه میره

لطفا قبل از درخواست دوستی دادن امضام رو بخونید:)من با این کاربری فقط مشکلاتمو تایپک میزنم و از بقیه سوال میپرسم😇...! فعالیتی توش ندارم..." کاربری دیگم که باهاش فعالم @کوفت_میقولی هستش😘❤️پس درخواست دوستی تون رو به اون بفرستید با این کاربری درخواست دوستی نمیپذیرم❤️‍🩹
بهت گفت چخبر  بگو مشغول دوست داشتنتم👀🤭😂

اینو یادم‌ بمونه😂

لطفا قبل از درخواست دوستی دادن امضام رو بخونید:)من با این کاربری فقط مشکلاتمو تایپک میزنم و از بقیه سوال میپرسم😇...! فعالیتی توش ندارم..." کاربری دیگم که باهاش فعالم @کوفت_میقولی هستش😘❤️پس درخواست دوستی تون رو به اون بفرستید با این کاربری درخواست دوستی نمیپذیرم❤️‍🩹

واسه هر کسی فرق داره اگه وقتی داری باهاش صحبت میکنی تنها باشی راحت تر میتونی بهش ابراز علاقه کنی یه سری کلمات و جملات خاصو فقط به اون اختصاص بدی نه اینکه مثلا به همه میگی گلم به اونم بگی گلم 

2740
ای وای، چیکار کنیم حالا؟  الان با یکی چت دارم، ولی میترسم اگر یک هو بره چته، چجوری برم تو دایر ...

میتونی بری ایدی اینستاشو سرچ کنی،بری داخل پیجش از اونجا بری دایرکت

به خواهر و مادر این زندگی سلام ویژه‌ای دارم 
2706