2733
2734
عنوان

نعل اسب کسی واسه مغازش گذاشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4677 بازدید | 64 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب بود؟ چند خریدین؟ تاثیر داشت؟

من واقعا نمیتونم بگم چقدر تاثیر داشته من اعتقاد داشتم گرفتم میگن چیزا و ضررهایی که بهت می‌خواد برسه رو‌ دور میکنه ولی من کلا به چیزایی که از طرف اعمه باشه اعتقاد دارم برعکس بعضی چیزا حرز مثل اینه که میگن صبح بیدار میشی چهار قبل رو بخون فوت کن به خودت نگه داری میکنه از خطرات 

2731
سکوت میکنم ک این سکوت منطقی ترهههههه

دریای بلاهت ساحل ندارد 😐🤣

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

سلام عزیزم

میدونید ریشه داستان نعل اسب و برکت از کجا میاد؟ 

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
قرار نیست با یه حرز صددر صد آینده ما سرنوشتمون عوض شه که حرز سپر بلاست از اتفاقات

میدونم جلوگیری می‌کنه از چشم زخم ولی همین چهار قل رو بخونی بهتره ، ولی نعل رو من خیلی جاها دیدم جلوی مغازه های پراز مشتری و اینکه اصول داره هر نعلی نباید استفاده کرد که

🌿💗