2752
2734
عنوان

نعل اسب کسی واسه مغازش گذاشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4867 بازدید | 64 پست
خوبه؟

فعلا که خوبه

یه قانونی هست که میگه:گاهی هرچقدر بیشتر پافشاری میکنی وبیشتر سمتش میری و درگیرش میشی اون بیشتر از شما دور میشه🧡🍂... پس رها کن بره شاید رسیدن تو رها کردن باشه! به قول جمله ای که تو کتاب کیمیاگر نوشته بود: انچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت....                                             کارما میگه هرکسی رو بیشتر از لیاقتش دوست داشته باشی بیشتر از لیاقتت ضربه میخوری🤌🪐

وقتی روز عاشورا دشمنا با اسب روی جنازه های شهدا تاختن 

بعد از اون نعل اسبهاشون رو جلوی خونه هاشون آویز کردن ک نشون بدن تو جنگ با امام حسین شرکت کردن و ب خیال خودشون پیروز شدن 

و ب نشانه ی یمن و برکت این کار رو کردن 

اگه شیعه هستین نکنین🙁

اللّهم عجّل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاملا جدی عرض میکنم اونایی که از ماجرای کربلا برگشتن یه عده شون اسب بر بدن کشته ها تاخته بودن اونا ...

آره دقیقا

برای نی نی دار شدن همه بی نی نی ها ومن دعا کنین  درزمین عشقی نیست که زمینت نزند،آسمان را دریاب
نشونه شانس نبود مگه؟😳

روز عاشورا با اسب رو‌پیکر امام حسین و یارانش میرفتن بعده جنگ خیلیاشون به عنوان تبرک برداشتن نعل اسباشونو از در خونه ها و مغازه هاشون اویزون کردن!! از اونموقع مد شده بدون اینکه بدونن اصلا ریشه ش کجاست

🤍🌱
2731
نذارید لطفا اگه مطالعه کنید اینا علاعم شیطان پرستیه که دارن به اسم شانس ‌خوش یمنی به‌خوردمون میدن ید ...

من خیلی دنبال حرز هستم ولی قیمتا خیلی خیلی متنوعه نمیدونم کدوم واقعیه موندم از کجا بگیرم

من خیلی دنبال حرز هستم ولی قیمتا خیلی خیلی متنوعه نمیدونم کدوم واقعیه موندم از کجا بگیرم

عزیزم تبلیغ نمیکنما چون من خودم پیج این خانومه غزل شیدایی رو تو اینستا داشتم اونجا دیدم گفت برا مشکلاتتون بگیرید بعد دیگه خیلی تعریف می‌کرد از حاج آقایی که مینویسه و اصله میگفت از هرجایی نخرید منم بهش اعتماد کردم از اون گرفتم پارسال خواهرمم گرفت

فکر میکنم هیچ ربطی نداره و هیچ تاثیری هم نداره

یکی از آشناهای ما که مرد میانسالی بود به من یه نعل اسب داد که از پای اسب خودش افتاده بود گفت چون خودش افتاده موقع دویدن اسب،خوبه و خوش یمنه منم آوردم جلوی در ورودی خونم چسبوندم دیدم هیچ تاثیری رو روزی خونه نداره شوهرمم اکثرا بیکار بود و هیچ اتفاق خوبی هم تو اون خونه نیفتاد بعدش برش داشتم

نذارید لطفا اگه مطالعه کنید اینا علاعم شیطان پرستیه که دارن به اسم شانس ‌خوش یمنی به‌خوردمون میدن ید ...

عزیزم شما تجربه نداشتی نظر نده من گفتم هرکس استفاده کرده بیاد نظر بده

🌿💗
2706