2737
2739
عنوان

مامانهای عزیز راجب شیر سوال داشتم

325 بازدید | 6 پست

بچه هام ۲۱ ماهشونه شیر خشکی هستن که دیگه قطع کردم بجاش پاستوریزه میدم حالا سوالم این هستش که کدوم شیر پاستوریزه براشون بهتره؟ پرچرب؟ نیم چرب؟ چه مارکی ماجان خوبه یا روزانه؟

خداياشكرت....❤️ 

من از این کوچیکا نی دار می‌گرفتم ،روزی یه دونه بیشتر لازم نیست به نظرم چون از غذا میفتند

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شیر ماجان پر چرب میدم. غنی شده هست املاح مفیدش زیاده. 

اینو براشون گرفتم انگار طعمشو دوست نداشتن نمیدونم. مواد نگهدارنده نداره؟ من شنیدم خیلی خوبه اما تو یخچال نمیذارنش تو داروخانه

خداياشكرت....❤️ 
2731
من از این کوچیکا نی دار می‌گرفتم ،روزی یه دونه بیشتر لازم نیست به نظرم چون از غذا میفتند

دوتاشون باهم روزی یدونه از این کوچیکا میخورن بیشتر میان وعده و غذا میدم. هر شیری شد بدم فرقی نداره بنظرت؟ و اینکه زود گرفتم از شیرخشک؟

خداياشكرت....❤️ 
اینو براشون گرفتم انگار طعمشو دوست نداشتن نمیدونم. مواد نگهدارنده نداره؟ من شنیدم خیلی خوبه اما تو ی ...

مواد نگه دارندش کمه و مثل شیرای پگاه اینا مضر نیست چون مخصوص بچه هاست. و اینکه تو مواد غذایی مخصوص کودکان بیشتر از طریق خلع اکسیژن مواد رو نگه میدارن.

دوتاشون باهم روزی یدونه از این کوچیکا میخورن بیشتر میان وعده و غذا میدم. هر شیری شد بدم فرقی نداره ب ...

به نظر من فرقی نداره،من انواع محصولات رو امتحان کردم ماجان هم از نظر من فرقی نداشت،نه عزیزم شیرخشک که دیگه گرفتن نداره،خودتو اذیت نکن.

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ