2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آموکسی کلاو و مترانیدازول هر ۸ ساعت وبه موقع بخور

اگر عفونتت زیاد باشه ۱۰ دوز طول میکشه

ازتوشبی...                                   جامانده درمن...                                  که هرگز صبح نخواهد شد.
2728

تا بری دکتر، یه ژلوفن رو سوراخ کن بکش تو سرنگ بریز روی دندونت( اگه سوراخ شده) سریع اروم میشه

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
2740
ایوپروفن بخور ازین صورتی ها  ی کوچولو هم بزار رو اون دندون و یکم بخواب خوب میشه  ولی خوب ...

چندتا چندتا مسکن میخورم اصلا حتی با اسپری آروم نمیشه 

خسته و در مانده ام نور امیدی بفرست یا رب 

فقط وقتی آبسه داره مسکن اثر نداره منم چندمدت پیش اینطور شده بودم برو داروخونه آنتی بیوتیک و پینیسیلین بگیر بزن فقط باید دورش کامل شه مثل مسکن نیست بخوری خوب شدی دیگ نخوری بپرس از داروخونه بهت میگه

من چندروز پیش عصب کشی کردم و یه درد وحشتناک داشتم.ینی دیگه حس میکردم دارم غش میکنم.همینحا خوندم که گفتن امپول دگزا خوبه و یه قرص به ایم سلبرکس،رفتم امپول زدم دو تا هم قرص خوردم یه دوش اب گرم.بعدش خوب شدم.البته نمیدونم وایه دندون شما جواب بده یا نه

🍁