2752
2734
عنوان

خیانت ...

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 98 پست
خب مردی که خودش دست یه دخترو گرفته و عقدش کرده و باهاش زندگی کرده و مادر بچه هاش بوده و همه جوره باهاش ساخته و خیانت نکرده و برای بچه هاش مادری برای شوهرش خانمی کرده این مرد در عوض یککک سال خیانت کرده بیاید فرض کنیم که اصلا اشتباه کرده اگر ما همچنان به فداکاری ادامه بدیم حتی سعی میکنه جبران کنه؟؟نمیفهمم اونا هم پدر بچه ها هستن اونا هم همسر و مسئول خانواده هستن چرا فقط زنها باید بسوزن؟یعنی اونا نباید اصلا نگران باشن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم آیلار جان از راهنمایی های خوبت با اینکه خیلی برام سخته فعلا به روش نمیارم با اینکه دلم میخواد سرش داد بکشم و نامردیشو به رخش بکشم سکوت میکنم البته نمیتونم مثل قبل بخندم به روش حتی نمیتونم تو چشماش دیگه نگاه کنم
ببین این حرفی رو که الان میزنم رو یه روانشناس بسیار خبره گفته مردی که تو خونه سیر نشه بیرون سیرش میکنن منظورم میل جنسیش ببینید واقعا تعارف که نداریم واقعا دور از جون همه ی شما خانمهای این سایت خیلی خیلی پوشش زنها در بیرون از خونه افتضاح شده و خودشون رو نمایش میدن وخیلی در دسترس خودشون رو قرار میدن پس باید گرگ باشی تا شوهرت رو پیشت ندزدن بخدا مردها تنها چیزی که براشون خییییییلی مهم رابطه جنسی اگه تو خونه سیر بشن محاله که برن بیرون کاری انجام بدن خیلی از همه ی شما بخاطر این حرفم عذر میخوام ولی اگه میخواین شوهراتون رو پیشتون ندزدن از خونه که خواست بره بیرون سیر باشه که از خونه بیرونش میکنید وگرنه گرگهای گرسنه ای هستن که متتظر همین موقعیتن
2706