2733
2739
عنوان

خیانت ...

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 98 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهشید خانم با احترام به شما ابن زن که هنرمندانه میتونه این کار رو انجام بده البته بجز آدمهای مریض که اونها هیچ راهی ندارن واقعا مرخصا که از هزارتا شاید یکیشون اینطوری باشه که با وجود سیر بودن بازهم کار زشت خودشون رو انجام بدن
2728
خانم پارسا خواهش میکنم پیش یه مشاور خانواده یا روانشناس خیلی خوبی برید تا راهنماییتون کنه که چیکار کنید که زندگبتون برگرده به روال قبل چون اونها استاد این کارها هستم موفق باشید بخدا خیلی ناراحت شدم
خب خانم هم از لحاظ عاطفی و جنسی تأمین نبوده باید خیانت کنه.خیانت قابل توجیه نیست.اگه نمی تونست به ازدواج متعهد باشه نباید ازدواج میکرد.بعد مگه خانم ها عروسک خیمه شب بازی هستن خودشان رو درست کنن که شوهرشون هوس بیرون نکنه.مردها برای حفظ زندگی مسئولیت ندارن.
2738
آیلار خانم من که کار اون مرد روتایید نمیکنم ونه زن ونه مرد هیچ کدومش تحت هیچ شرایطی نباید بهم خیانت کنند اما بنظر شما هر کدومش که خیانت کنه حالا به هر دلیلی باید اولین کار فکر طلاق بیفته یا شجاعانه وایسه وهمسرش وزندگیش رو از این منجلاب نجات بده کدوم بهتره آیا طلاق بهتر یا نجات زندگیش؟