2752
2734
منم اونطوريم ولي راضي نيستم ميخوام بچم تو يه محيط منظم بزرگ بشه  معمولا اينجور ادما با اراده ...

۹ ماه سال که‌مدرسه و کلاس میرن میتونن‌منظم باشن البته نظم زیادیم بچه رو خسته و دلزده میکنه به نظرم

البته خودم هنوز بچه ندارم

لطفا کامنت من را لایک نَنُمایید🗿
اگه راهی پیدا کردی واسه این بی نظمی ها منم خبر کن

ببين ما زن خونه ايم

اگ بخوايم ميتونيم درستش كنيم (حالا من بچه كوچيك دارم و يكم سر اين قضيه اذيت ميشم)

من هر وقت برا يه چيزي تو ذهنم نقشه ميكشم اون كارو عملي ميكنم ميخوام رو يه كاغذ به برنامه روزانم نظم بدم بعد مثلا بنويسم كه ما اگ ساعت ٩شام بخوريم ميتونيم تا ١٢بخوابيم بالاخره  ولي چون دير شام ميخوريم تا چاي و ميوه و فيلم ببينيم و بقيه اعضا جمع و جور شن برا خواب ساعت شده ٢ شب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره دارم

یه کانال بدم بهت برای روز مرگی و کار های خونه

حتی مسابقه میزارن تو یه ساعت چقد میتونی خونه ات رو تمیز کنی؟

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
بذار اینجا ببینیم شاید انگیزه بده بهمون

@شادی_مادرشوهرم_صلوات    

تاپیک های این خانوم‌ لینک کانالش هست بفرمایید

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
خب چطوري  مشكل همينه ب مام بگو

من پیج صبورا جانباز و پیج غزال احمدی و لیدی لیلی رو فالو کردم یکی هم سویل مرداد دیدم با اینکه همیشه گوشی دستشونه چقد نظم دارن و نهر و شامشون سر وقت حاصره منم صبحها هفت و نیم پا میشم قبحانه که خوردیم گوشی اصلا باز نمیکنم کارامو میکنم نهارم رو میزارم بعد ظرفای نهار رو که شستم میشه ساعت دو بعدش اون تایم سه ساعت برای خودمه تا عقر پنج باز زود شامم رو میزارم که همسرم اگه گفت گشنمه زود شام رو بیارم بعد شام دوباره اشپزخونه رو تمیز میکنم 

@شادی_مادرشوهرم_صلوات     تاپیک های این خانوم‌ لینک کانالش هست بفرمایید

❤️❤️❤️

ترفندخونه داریوآشپزی میخوای     https://eitaa.com/rozmarehash    ♥️  روی لینکو نگه دار بعد باز کردن بزن♥️♥️    لینک کانال ایتام روزمرگی خانه داری اشپزی مادر فرزندی 
بذار اینجا ببینیم شاید انگیزه بده بهمون

یه کانال با کلـــی ترفنــدای خونه داری و آشپزی💯
عکس و فیلم غذاهام با دســتور پخت🌈🙂

پنجشنبـــه ها معرفی ماسک صورت😍

توچالش های روزانه شرکت کن و برنده شو🤩🥳

عکس های ارسالیتون و سوال های شما📸❓

همراه منـــو بچه هام شو از اومدنت  پشیـــمون نمیشی🪴
https://eitaa.com/rozmareham

لینکو نگه دار بعد باز کردن بزن🌺

خوشحال میشم بیای

ترفندخونه داریوآشپزی میخوای     https://eitaa.com/rozmarehash    ♥️  روی لینکو نگه دار بعد باز کردن بزن♥️♥️    لینک کانال ایتام روزمرگی خانه داری اشپزی مادر فرزندی