2737
2739
عنوان

مهمون راه دور اومده خونه ام 😭😭 وای

| مشاهده متن کامل بحث + 3976 بازدید | 117 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا موز کیلویی خدا تومن طالبی و میوه و برنج و گوشت و بعد شما میگی خسیس

اره میگم حالا اگ خانواده خورش بودن نمیومد تاپیک بزنهبد بگه عکس از دیزاین پذیراییش میداد 

درضمن کسی ک داره اینقدر موز و طالبی بخره حتما وضع مالیش خوبه شما حرص کیلویی خداتومنشو نخور

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2731
2738
من هیچ غذای نصفه و میوه قاچ شده رو تو روزای شلوغ نگه نمی دارم .سوال نکن هر چی موند سریع بریز بره ظرف ...

نه ببین می‌خوام بردارم میگه اونو برنداررررر الان میخواد بخوره .

اره خدایی نسبت به شوهرم خسیسم .

اشتباه میکنی عزیزم همسرت زحمت میکشه کار میکنه و تو این زندگی سهمی داره خانوادشم حق دارن بیان پیش پسرشون توهم ب عنوان یه زن خوب و مهربون باید پذیرایی و اخلاق خوبی داشته باشی تا شوهرت هم برات متقابلا جبران کنه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

عزیزم خسته نباشی شما که دارید خوبی می کنید ولی ای کاش خواستون به خوردنشون هم نبود وقتی می دونید خودشون خوش خوراک هستند واقعا گفتن این که چندتا موز خوردن و طالبی قشنگ نیست شما اجرتونو از خدا بخایین شما که دارید اذیت میشید تو‌این هوای گرم بگو خدا فقط بخاطر رضایت خودت ببین چطور برات جبران میشه

تند تند نیار چیزی  چه خبره  من از کرج رفتم خونه دایی شوهرم اردبیل کار داشتیم  فکر ...

حتما این زن دایی هم میگه نباید برای خانواده شوهر مایه گذاشت که اینکارا رو کرده 

واقعا فرقی بین مهمان نیست جه خانواده زن باشه چه مرد 

2706