2737
2734
عنوان

ازدواج بل مرد ۴۳ساله با مهریه۱۲سکه

1864 بازدید | 113 پست

سلام با آقایی که صاحب کارم بوده مدتی رابطه داشتم.به مدت ۶ماه یا ۷ماه 

۴۳سالشه و بنده ۲۳اوضاع مالی خوبی دارن.اما اوایل مهریه رو ۱۲سکه گفتن و من هم قبول کردم.چون ظاهرا مرد متشخصی بود و با ایمان.اما چیز های دیگه ازش دراومد.با زن های صیغه ای در ارتباط بود که من گفتم مشکلی نیست برای گذشته بوده.اما پیام هاشو و دایرکتشو با توجه به تاریخ ها فهمیدم هم زمان هم با من هم زن دیگه صحبت کرده.خیلی رنجیدم و عذاب کشیدم اما موندم باهاش تا اینکه یبار ۳دفعه تماس گرفتم اما جوابی نداد.من هم دیگه به کل سرد شدم ۱۰روز گذشت و با حالت التماس برگشت گریه و زاری حالا من میگم مهریه رو لاقل۱۱۴بده که من هم پشتم پر باشه اما اصلا قبول نمیکنه و من هم میترسم از آینده با همچین ادمی

ناگفته نماند تا آلان خیلی خرج کرده عذاب وجدان دارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همسن پدرته؛قابل اعتمادهم بنظر نمیرسه

ازدواج نکن اشتباهه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2740

یعنی نمیدونی که باید کات کنی و شغلتو عوض کنی؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

خودتو به سکه مگه میخوای بفروشی؟ اصلا هزار تا سکه.ارزش خیانتی که به قلب و روحت شد رو داره؟ شش ماه رابطه با یکی همسن پدرت عشق و علاقه ایجاد نمیکنه و صرفا وابستگی بچگانه اس عزیزم 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706