2733
2739
عنوان

همزادمو چجوری رفع کنمممممممممممم؟

400 بازدید | 37 پست

همزاد دارم باعث میشه با اینکه جذابم ولی رابطه هام ناپایدار بشه

اول همه عاشقم بعد فارغ میشن

کارام هم بستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتته

یه تاپیک داشتم در مورد همزاد کامله

اونو بخون

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ص پنجه تاپیک هامه

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
2740
خودت تشخیص دادی ؟😐

سرکتاب باز کردم فااااااال گرفتم 

مشخصه دارممممممممم. نامزد قبلیم بهم خورد 

شوهرمم درعین دوس داشتن من رابطمون سرد شد . فقط فکرام سمت منفی وجدایی میره

همزاد هیچ وقت دور نمیشه 😐

اون کالبد روحی توعه جزی از تو و بعد از مرگ هم مثل یه روح همراهته 

هر چقدر اعمالت پاک باشه روشنتر و خیلی وقت ها حمایت میشی از طرفش 

برای حاجت روایی تاپیکم رو نگاه کن 🌹
سرکتاب باز کردم فااااااال گرفتم  مشخصه دارممممممممم. نامزد قبلیم بهم خورد  شوهرمم درع ...

https://youtu.be/3FywDB9eHY0اینوببین

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

منم دارم

ب نام آزادی 🕊️/ چ ها دور از رخ جانان خود با جان خود کردم مگر دشمن کند اینها ک من با جان خود کردم ،طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری غلط می‌گفت،خود را کشتم و درمان خود کردم.../،سوال درباره زبان انگلیسی و کاشت ناخن و.. داشتید منو تگ کنید 🌼

از همین نی نی سایت این دستورا رو دیده بودم ولی خیییلی دستورالعمل قرآنی دیگه هم هست دیگه باتوجه به اراده و اعتقادت هر کدوم رو میخوای انجام بده 

سوره انسان(دهر) قبل از خواب

سوره تکویر ۳ بار

سوره طارق ۳ بار 

صافات

الرحمن

۴ قل و یاسین

بقره هم برای دفع عوامل ماورایی خیییلی قویه 

ایه ۳۵ قصص ۷بار قبل نماز های روز و بعد از نماز عشاء

2706