2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرگ مامانم باعث شد اخلاقایی بد بابام بیشتر بشناسم در حدی که دوست ندارم دیگه ببینمش

درکت میکنم هرچند پدر منم هشت ماه بعد از مادرم فوت کردن ولی خیلی مستبد و مقتدر و حکمران بودن خدابیامرز

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹
وای عزیزم من امروز خواب مادرم رو دیدم . با خوندن تا یپکت دلم برا مامانم تنگ شد . خدا مادرتون رو رح ...

خدا مادرتون و رحمت کنه دعا کن مادرم بیان به خوابم حداقل توی خواب ببینمشون

براماحدود۱۸ماهه که رفته فقط زنده ایم دیگه ماهازندگی نمی کنیم...حدود۳ماهم میشه که برادرم رفت طوری شدک ...

وای خدا به دلتون صبر بده .

خدا هم مادرتون وهم برادر نازنینتون رو رحمتشون کنه.

براتون از همینجا تسلیت میگم .خدا باز ماندگانتون رو نگه داره

همه این صحبت ها رو قبول دارم ولی با این دلتنگی مرگبار چه کنم

سلام

تسلیت میگم

خداصبرتون بده و خودش ارامتون کنه بحق پاکی امام حسین ع

بشین گریه کن

بعد قران بخون و زیارت عاشورا و حدیث کسا توعالم برزخ هدیه بشه بهشون و دعاتون کنند 

دعای پدر ومادر بعد ازفوتشون هم گیراست

دقیق درکتون میکنم سخته اما نمیشه ناشکری کرد

خواست خدا و سرنوشتشون هست

منم هم درد شمام اما پدرمو نه ماهه ازدست دادم

ماهم میریم تو عالم برزخ یه روزی ومیبینیمشون

سرتوگزم کن کمتر غصه بخوری تا راحتتر زندگی بگذره

من حسش میکنم همش باهاش حرف میزنم خیرات میدم قران و زیارت عاشورا میخونم هدیه به روحش

کارای خیر میکنم به نیت پدرم

همیشه هم تو خوابهامون خندان هست ومیگه من نمردم

موفق باشید🖤🖤🌹🙏

براماحدود۱۸ماهه که رفته فقط زنده ایم دیگه ماهازندگی نمی کنیم...حدود۳ماهم میشه که برادرم رفت طوری شدک ...

خدا رحمتشون کنه نه دیگه حتی آدم خنده اش هم نمیگیره اصلا دنیا عوض میشه

مادرم توی شاهچراغ شیراز دفن شدن من خودم تهرانم خیلی سخته هیچی نیست خودم و آروم کنم

اخی عزیزم خوش به سعادتشون 

ایشون قطعا جایگاهشون توی بهشته و اقا حتما حواسون به مادر بزرگوارتون هست عزیزم من برا استان فارسم متاسفانه یکی از شهرستان ها زندگی میکنیم خودمم خیلی دلم هوای حرم اقا رو کرده😔

ای انکه دوست دارمت، اما ندارمت جایت همیشه در قلبم درد میکند...
مادرم توی شاهچراغ شیراز دفن شدن من خودم تهرانم خیلی سخته هیچی نیست خودم و آروم کنم

مهم روحشه عزیزم 

جسم بعد از مرگ چه فایده داره! اصلا آتیش هم بزنی فايده نداره

کالبد انسان انقدر بی ارزشه که یه جا خوندم فقط چهار دقیقه بعد از مرگ شروع میشه به تجزیه شدن

این دنیا فانیه 

اونجا مادرت هست جاودانه هست 

امیدوارم صبر داشته باشی و مرور زمان حالت بهتر بشه و به زندگی برگردی 

هر چی بگی ناله بزنی حق داری

2706