2733
2734
عنوان

عکس اتاق خوابتون+(خودتون و همسر)

618 بازدید | 18 پست

سلام بچه‌ها چطورید میشه یه لطفی کنید از اتاق خوابتون عکس بدید می‌خوام ایده بگیرم برای خرید تشک  و تخت خواب و میز آرایش

ممنون میشم عکس اتاق‌های قشنگتون رو ببینم

اومدم عکس بدما ولی مجردم پس هیچی😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

چشم امر دیگه

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم میخواستم عکس بدم دیدم اتاقمون قشنگ نیست😅

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
2740
اتاق خواب نداریم توی پذیرایی میخوابیم    

😆

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
تشک ام ارتوپد اروین خیلی سفته ولی خیلی ازش راضی ام عکس امتحان کردم نیومد  سرویس خوابم هم قهوه ...

چه جالب روی تشک سفت می‌تونید بخوابید من امتحان کردم اصلاً نمی‌تونم، یا به مرور زمان عادت می‌کنید چون تخته خونه خودمون( منظورم خونه پدریم هستش )خیلی سفته و نمی‌تونم روش بخوابم

2706