2733
2739
عنوان

دوس دارم طلاق بگیرم

219 بازدید | 27 پست

ب بچه سه ساله دارم من ۲۷سالم شوهرم ۳۹

اخلاقش خیلییییی بده باهام حرف نمیزنه رابطه جنسی نداریم 

از همه دفاع میکنه جز من 

همش میگه برو شکایت کن برو دادگاه 

خسته شدم از دستش اصلا محبت نمیکنه 

بیرون نمیبره منو 

دخترمو میبره منو نه 

بهم میگه دیوونه میگه روانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دوس دارم ولی همسرم نمیاد

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
2728

😔😔🤦🏻‍♀️ 

حتما طلاق بگیر 

آرزو میکنم که ،خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️ با کسی باش که قلبت رو قبل از ،بدنت لمس می‌کنه 🗝🩶درازدحام دنیا ،اگر انسانی را یافتی که تو رو میفهمد ؛ رهایش نکن ! چقدر آنها که ما را نمی‌فهمند بی شمارند❌ درخواست دوستی آقایون پذیرفته نمیشود ❌
میخواد تو اقدام کنی که هیچی بهت نرسه

همش تکرار میکنه این حرفو 

منو تهدید میکنه با طلاق 

من راه برگشت ب خانوادمو ندارم قبولم نمیکنن با بچه 

میگن اومدی هم باید تو خونه بمونی حق نداری تا خیابون بری

2740
خب چرا طلاق نمیگیری

هردو قبلا ی بار جدا شدیم شوهرم قبلا عروسی کرده بود من نامزد بودم

من راه برگشت ندارم خانوادم قبولم نمیکنن واگرن هزار بار تا الان جدا شده بودم

دوستم من تاپیک قبلیتو خوندم. به نظرم شما افسردگی داری، نمیتونی خوب با دیگران حتی دخترت ارتباط برقرار کنی.اول از همه ویژگیهاتو پیدا کن و بهشون توی دلت افتخار کن بعد نکات مثبت زندگیتو اینکار به شما قدرت و اعتماد بنفس میده.

با دخترت وقت بگذرون کاردستی درست کن بازی کن حرف بزن با هم برقصین و..

شوهرت باید ببینه تغییر کردی که دلش به شما گرم بشه

خب باهاش صحبت کن. میل جنسی نداره؟  مشکلش چیه؟

بقران هرروز میگم ی بار با گریه ی بار با دعوا ی بار با ارامش ی بار موقع خواب 

میگه تو اینطوری فکر میکنی من بخاطر قرضامون تو فشارم بابا چ ربطی داره مگ بقیه قرض و بدهی ندارن پس اگ بدهی داری تو فشاری چطور ب بچت ب خانوادت محبت میکنی با دوستات حرف میزنی ب من میرسه قرض داری

بقران هرروز میگم ی بار با گریه ی بار با دعوا ی بار با ارامش ی بار موقع خواب  میگه تو اینطوری ف ...

حق داری 

یکم از در بی توجهی بهش وارد شو به خودت برس انگار که بهت داره خوش می‌گذره بدون اون ببین تغییری تو رفتارش حاصل میشه

دوستم من تاپیک قبلیتو خوندم. به نظرم شما افسردگی داری، نمیتونی خوب با دیگران حتی دخترت ارتباط برقرار ...

شما چقدر زرنگید ک با ی تاپیک میفهمید طرف افسردگی داره افرین بهتون 

آدمایی مثل شما دنیا رو ب گوه کشیدن ک نسبت ب بقیه بدبینن 

چرا حرف چرت میزنی روانشناسش ازت صدتا سوال میپرسه برگه میده سوال میده دویست تا 

بعد میفهمه افسرده هستی عصبی هستی یا هر چی 

بعد شما از رو تاپیک میفهمی 

ب این فکر کن ک اگ من اون تاپیک و نمیزدم چی میخواستی بگی اون موقع کیو مقصر میدونستی

حق داری  یکم از در بی توجهی بهش وارد شو به خودت برس انگار که بهت داره خوش می‌گذره بدون اون ببی ...

من شهر غریبم جز شوهرم کسیو ندارم اونم نه محبت میکنه نه حرف میزنه نه میبره بیرون منو هیچی انقدر تنها موندم دخترمم خیلی اذیتم مبکنه همش درحال تمیز کاری خونه ام دیگ دارم دیوونه میشم از این حجم تنهایب

2706