2733
2739
عنوان

من خیلی زن بدیم برای شوهرم😭😭😭

482 بازدید | 28 پست

زن بدیم ۶ سال با خانوادش یه ساختمون بودم خیییلییی بدم دربرابر رفتارای بدشون توهیناشون باز خوبی کردم درسته بعضی وقتا از شرمندگیشونم دراومدم جوابشونو دادم. ولی سعی کردم بهشون خوبی کنم تولداشون مناسبتا اخرهفته ها مسافرتا با اونا بودم چون شوهرم میخاستا همیشه،میزبان خوب براشون بودم هی سر زدم هی کمک مادرشوهر....

بد بودم که ازبیشتر مهریم گذشتم ویه مبلغ ناچیز راضی شدم تا زندگیمو سرپا کنم بدم که میتونم تحمل کنم با خانوادم رفت وامد تداشته باشه قهر باشه سال ها....

بدم که زیاد خرج نکنم بدم پس اندازمو دادم تا خونه بخره برا خودش بدم پول ماشینی ک میخاستم بخرم دادم الان خودم علافم.....

بدم که  سعی میکنم غذاهای خوب بپزم برسم،بهش تا کم و کسری نداشته باشه،بدم چون چنتا کلاس برداشتم که پول وام دربیارم و نمیرسم باهاش دم به دیقه مسافرت برم با خانوادش باشم....بدم میگم اشکال نداره همین که خیانت نمیکنه پاکه کافی برام اشکال نداره بداخلاق اشکال نداره بی محبت ....

من خیلی بدم چون هیچ وقت کنارش نبودم همیشه طفلک تنها بوده و بدبخت....

فازت درک نمیکنم... 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
2706