2737
2739
عنوان

سرکار رفتن من با وجود فرزند ۴ساله

85 بازدید | 8 پست
چند ماهی میشه که میرم سر کار از اول از اینکه بچه م تو این شرایط بزرگ بشه ناراحت بودم چون خوذم خیلی به پسرم وابسته م اما اون به شدت من وابسته نبود اما الان یه مدته بهم میگه دوس ندارم از پیشم بری. نرو سر کار. بنظر شما این طبیعیه؟ چطور باهاش کنار بیام. با توجه به اینکههم کارمو دوس دارم هم از لحاظ مالی بهش نیاز داریم
می خوام تغییر کنم... از پیله به پروانه شدن
پیش کی میزاریش
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
چهار ساله بزرگه دیگه وابسته چرا؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بچه ها حتی زمانی که مدرسه میرن وجود مادرو تو خونه دوست دارن در هر حال هیشکی جای مادر نمیتونه پر کنه شما هم کاری نمیتونی بکنی یا باید بشینی به بچه ات برسی یا دیگه راهی نیست خب میری سر کار و بچتم میره پیش مادر بزرگش