2733
2739
عنوان

اگه پدر و مادر همسرتون جدا شدن میاین کمک؟

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 28 پست
خودت چ کاره هستی ک برای پزشک ناز میای؟

یعنی شما خواستگار پزشک داشته باشی دیگه بقیه مسائلو نگاه نمیکنی؟ 

چقدر مادی هستی! 

تازه حتی مادی هم باشی پزشک بیکار میدونی چقدر داریم تو مملکت؟ 

فقط پزشکی خوندن کفایت نمیکنه، حتی اگه دنبال پول و پرستیژ باشی

دوست من دندان پزشک هست، اونم متخصص

ولی پول نداره دستگاه بخره و مطب بزنه

هم خودش هم داداشش هم زن داداشش دندان پزشکن

اونا عمومی خودش متخصص

ولی نمیدونن چیکار کنن!! گیر کردن

هی میرن تو کلینیکا کار میکنن

پزشک بودن مگه ملاکه شخصیته ادمه اخه! 

عزیزم من به شخصه پدر و مادرم جدا نشدن ولی آسیب دوران کودکیم و آسیب و تنش های خونه پدرم همیشه خدا زن ...

همینطوره که میگید و بسیار مهمه 

داماد ما هم شرایطش مثل شماست. خونواده ش جدا نشدن ولی در تنش بودن و آثارش روی زندگی خواهرم واقعا هست. از طرفی صرف طلاق هم قرار نیست اثر یکسانی روی افراد بذاره. من ندیدمش هنوز و برای قرار اول دارم فکر میکنم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ی اول 27 ساله پزشک 

بستگی داره بچه چطور شخصیتی داشته باشه

پدرومادر همسر منم جدا شدن اما همسر من فوق العاده عاقل و منطقیه انگار نه انگار یه خانواده از هم پاشیده داشته،برعکس خواهرش از نظر اخلاق و رفتار داغونه میاد از برادره که ازش کوچیکترم هست مشورت میگیره برای زندگیش

دل اگر خوش خبری پیش کسی جار نزنباید این را بنویسند به پیشانی من
2728
بچه ی اول 27 ساله پزشک 

عزیزم نمیشه بگی چون پدر و مادرش جدا شدن پس تنش های زیادی تحمل کرده مهم اینه از اون زندگی موفق بیرون اومده الان هستن پدر و مادری که ازهم جدا نمیشن ولی مدامم باهم جنگ و دعوا دارن و بچه هاشونو داغون و عاصی کردن پس دلیل نمیشه که چون طلاق گرفتن پس تنش خیلی دیده این آقا 

کسیکه پزشک شده دیگ تا آخرش برو چجور آدمیه وگرنه میرفت بیکار و علاف می‌گشت 

شما اخلاق خودشو بسنج تا خیال خودت راحت بشه 

نمیدونم  ولی بدون این موضوع خیلیییی مهم خیلی هر کی هم میگه ربطی نداره گوش نکن کلا خانواده خیلی مهم هست برای همین من همیشه میگم یکی از ملاک هام خانواده خوب و اصیل هست برای دختر هم همینطور فرقی نداره

شاملو میگه و عشق اگر با همین روزمرگی های زندگی عشق بماند🙃، عشق است 💞. وگرنه هفته اول که هر پفیوزی عاشقه . ))))) . دلت را بتکان 🙃اشتباهاتت وقتی افتاد روی زمین🌎بگذار همانجا بماند .🍁🍁فقط از لابلای اشتباهاتت، یک تجربه را بیرون بکش☘قاب کن...وبزن روی دیوار دلت 🧡🧡اشتباه کردن اشتباه نیست؛ در اشتباه ماندن اشتباه است .🌼🌼لطفا اگه قرار هست بگی به تو چه و به ماچه در تاپیکام شرکت نکن 😇اگر مخالف نظرم هستی ریپ نزن 🌱
واقعا چیز ساده ای نیست  هر مشکلی فرد پیدا میکنه ریشه ش در کودکیه و تو تموم روح و روان و شخصیت ...

بله دقیقا درسته. قطعا آسیب دیده. فقط ممکنه اگر پدر و مادر دلسوزی داشته ، کمک کرده باشن که آسیبش کمتر بشه.

به نظر من دوره آشنایی رو طولانی کن و حتما مشاوره برین دو نفری

الان باور کن تنش اونی که طلاق گرفته کمتر

یسریا به بهونه مردم،بچه و ابرو طلاق نمیگیرن

و تنش تا بخوای تو خونشون هست نمونش خود من

ربطی به بچه طلاق بودن نداره

«سوفی توی کتاب دنیای سوفی ام منتها ایرانیش»
2740
واقعا چیز ساده ای نیست  هر مشکلی فرد پیدا میکنه ریشه ش در کودکیه و تو تموم روح و روان و شخصیت ...

اصلا به فرزند طلاق بودن یا نبودن نیست. من خانواده ای رو میشناسم که 60 ساله دارن باهم زندگی میکنن انا انقدر تنش و دعوا بوده که بچه هاش عصبی ان. 

منظورم اینه شاید یکی پدر و مادرش باهم باشن ولی پر از تنش و... 

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و ال محمد
بچه ی اول 27 ساله پزشک 

عزیزم بنظرم زود قضاوت نکن درموردش و باهم برید مشاوره

خیلیا هستن که طلاق نگرفتن ولی انقد تنش تو خانواده شون هست که تاثیرات روانیه خیلی بدتر رو طرف گذاشته

تو کریم تراز آنی که از نظر دور داری پرورده ی خودرا  یا   دورکنی به سوی خودکشیده ی خودرا  یا  آواره کنی ماوی داده خودرا  یا  به بلا سپاری کسی را که سرپرستی کردی تو و مهرورزیدی (دعای کمیل)

این چیزا رو میتونی با چند جلسه مشاوره متوجهش بشی. بعدم میگی ۴ ساله جدا شدن. یعنی در بزرگسالی بچه ها جدا شدن. شاید توی کودکی جدا میشدن آسیب بیشتری میدیدن ولی الان ایشون دید منطقی تری دارن به این قضیه.

اگر بقیه ملاک هات رو داره بهش فرصت آشنایی بده. ولی حتما دوره آشنایی طولانی مدت بدون عقد داشته باش. نه فقط واسه این آدم، با هر کسی که میتوای ازدواج کنی دوره آشنایی طولانی مدت داشته باش و خوب چشم و گوشت رو باز کن و از هیچ اتفاق و رفتار و نکته ای ساده نگذر

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
عزیزم بنظرم زود قضاوت نکن درموردش و باهم برید مشاوره خیلیا هستن که طلاق نگرفتن ولی انقد تنش تو خانو ...

همینطوره واقعا منم خودم همینو میگفتم چون مصداق هاش اطرافم زیادن. ولی باز دوست داشتم راهنمایی بگیرم و از تجربه ها بشنوم