2737
2739
عنوان

خاک تو سرم به کراشم گفتم که

731 بازدید | 32 پست

من چن سال پیش روت کراش بودم در حالی ک هنوز کراش بودم روش الان چ کنم؟؟  خیلی کم محلی میده پیام میدم ج نمیده خیلی چیکارکنم اونم عاشقم شه من خیلی هم خوشگلم کلی از رفتارم تعریف میکرد میگف اون موقع ک ایران بودم چرا نگرفتمت ندیدمت و اینا؛ بعد من گفتم قبلا روت کراش داشتم ماهم۱۴سال اختلاف سنی داریم من۲۶سالمه من ولی خیلی دوسش دارم چ کنم حس خوب نسبت ب من پیدا کنه توروقران بگید حاجت روا شید

یعنی اون ۴۰ سالشه؟ حاجیییبیی

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودش میدونه همه دخترا برای اینکه راه پاشون ب خارج باز بشه روش کراش میشن

ایده ات تکراریه

مخصوصا با این اختلاف سن. کی اخه نظر کسی ک ۱۴ سال ازش کوچیکتره قبول میکنه.؟ 

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

40 سالشه دختر!!!! 

به خودت بیا.... 

اون احتمالا با این رفتار میخواد نشون بده اینده ای باهات نداره و نمیبینه

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2738
خودش میدونه همه دخترا برای اینکه راه پاشون ب خارج باز بشه روش کراش میشن ایده ات تکراریه مخصوصا با ...

برعکس من میخام دوست شیم همین دوست ندارم خارج برم خانواده خودمون هم هم سطح اونان 

به مرد ۴۰ ساله گفتی روت کراش بودم؟

به حق چیزای ندیده

خب دیگه، ببین کی و کجا کاری دستت بده و پاشم نمونه

دعا کن همینجوری بی‌محلی کنه

وقتی جواب نمیدم فقط و فقط یه دلیل داره اونم اینه که ارزش صرف وقت نداشتی، وگرنه یا لایکت میکنم یا هروقت آنلاین شدم جواب میدم
برعکس من میخام دوست شیم همین دوست ندارم خارج برم خانواده خودمون هم هم سطح اونان 

اون ک باور نمیکنه. برای همین ازش بکش بیرون

با همین ایرانی های کراش بگیر

طرف وسط زن های بور خوشگل بیاد ب ی ایرانی بچه ۱۴ سال کوچیکتر دوس شه ک چی بشه

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2706