2737
2739
عنوان

خانومای مشهدی راهنمایی مون کنید

130 بازدید | 23 پست

سلام 

بچه ها ورودی پارک ملت چقدر؟قیمت بلیط ها؟

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی وقته نرفتم عزیزم هر وسیله فک کنم 40 ب بالا باشه ورودش هم 100 بیشتر نیست 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2728
ورودی پارک ۱۵تومن  هزینه فانفار۵۰،بازی های کودکان بین ۳۵تا۵۰

جدی؟ به ما گفتن ۱۰۰ تومان 

تو اینترنت هم ۳۰ بود

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷
کسی اطلاع نداره؟

راستش اینقدر شلوغه اونورا ما خیلی وقته نرفتیم

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...

حتی اگر نخواستی شهربازی بری ، ولی حتما یک سر خود پارک رو برید 

باغ جنگلی وکیل آباد هم داخل شهر هست اونم خیلی باصفاس

هلیوم پارک هم سر بزنید 

غذاهای مشهد از همه شهرا ارزون تر حتما پسران کریم برید 

سمت بیرون شهر خواستید برید حاج حسن برید 

حتی اگر نخواستی شهربازی بری ، ولی حتما یک سر خود پارک رو برید  باغ جنگلی وکیل آباد هم داخل شهر ...

وای مرسی عشقم😘❣️

2738
جدی؟ به ما گفتن ۱۰۰ تومان  تو اینترنت هم ۳۰ بود

نه عزیزم من که دو هفته پیش رفتم نفری ۱۵مگر از دوهفته پیش تاالان گرون کرده باشند 

فقط قصر بادی بیست دقیقه ۱۰۰بقیه بازی های کودکان ۳۵یا۴۵نهایت۵۵

بازی های بزرگسال مثل فانفار۵۰

وای مرسی عشقم😘❣️

گلبهار تا مشهد راهی نیست 

اینجا زیپ لاین و پل معلق هست قیمتاش خییییییلی پایین 

مثلاً قصر بادی ۲۵استخر توپ۲۵، بقیه بازی ها۳۵ هواپیما هم میتونید سوار بشید گمونم ۶۰۰هست هواپیما اموزشی

نه عزیزم من که دو هفته پیش رفتم نفری ۱۵مگر از دوهفته پیش تاالان گرون کرده باشند  فقط قصر بادی ...

مرسی گلم😘

نه به ما گفتن ۱۵۰ تا ۱۰۰ دیروز 

ما چند سال پیش رفتیم فکر کنم ۵۰ ورودی بود 

تو گوگل در تاریخ ۱۹ آذر ۱۴۰۱ گفته بودن ۳۰ تومان

مرسی گلم😘 نه به ما گفتن ۱۵۰ تا ۱۰۰ دیروز  ما چند سال پیش رفتیم فکر کنم ۵۰ ورودی بود  ت ...

نه خوااااااااااهر ، شما چند سال لابد از اون بلیطا گرفتین که مثلاً پنجاه میدادی پنج بازی بود 

ولی قططعی بهت میگم ورودی نفری ۱۵چون دو هفته پیش خودم حساب کردم 

فردوسی هم خییییلی به مشهد نزدیک 🙄دیگه تا مشهد آمدی اگر اخلمد رو نبینی ینی مشهد نیامدی ها ، سرچ کن ب ...

خواهر گلوم مو خونه دومم مشهده 

ولی مشهد فقط برای ما تو حرم و پارک ملت خلاصه میشه 

چندسال پیش جاهای دیدنی دیدیم فردوسی کوهسنگی و...

نه خوااااااااااهر ، شما چند سال لابد از اون بلیطا گرفتین که مثلاً پنجاه میدادی پنج بازی بود  و ...

خودمم تعجب کردم ۱۰۰ تومن😑 اونسال دقیق یادم نیست ولی خانواده میگفتن ۵۰

2706