2733
2734
عنوان

ریدم تو این زندگی تو کنکور تو درس

391 بازدید | 16 پست

از ساعت پنج بیدارم حوصله ندارم یه صحفه بخونم اعصابم سگیه حالم داره بهم می خوره عملا دارم گند میزنم تو همه چی اقققققق 

از اون موقع همش دارم میبینم چه غلطی بکنم حوصله بکشه یه صحفه بخونم به هیچ نتیجه ای نرسیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای وای🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

کدوم رشته‌ای

بیر دونیا اینسان،بیر اینسان دونیام،جانیوی ییم نیمام🙂♥قاشلارین اوخدی سنین،عاشیقین چوخدی سنین،من سنی چوخ سویرم،خبرین یوخدو سنین💛اولدوز گلیب آی اولماز،بهار گلیب یای اولماز،نجیب‌لرین ایچینده هچکس سنه تای اولماز💚ساولان یلی اَسدی،شختسی منی کسدی،ساغ گوزوم سنه قوربان،سول گوزوم منه بسدی💙بیر یوواسیز قوشا دونسم،گوزدن آخان‌ یاشا دونسم،انتظاردان داشا دونسم یاتدان چخاتمارام سنی🧡قزل گولم در منی،مخمل اوسته سر منی،الله اوزو شاهیدی چوخ ایستیرم من سنی💖سن منیم جیرانیم من سنین حیرانین ♡nimam:) 1402//6/25
تا کنکور خوندی ادبت هنوز همینه استادی دانشگاهم برسی پس همینه😑

خو عصابش سرجاش نیس طفلی

بیر دونیا اینسان،بیر اینسان دونیام،جانیوی ییم نیمام🙂♥قاشلارین اوخدی سنین،عاشیقین چوخدی سنین،من سنی چوخ سویرم،خبرین یوخدو سنین💛اولدوز گلیب آی اولماز،بهار گلیب یای اولماز،نجیب‌لرین ایچینده هچکس سنه تای اولماز💚ساولان یلی اَسدی،شختسی منی کسدی،ساغ گوزوم سنه قوربان،سول گوزوم منه بسدی💙بیر یوواسیز قوشا دونسم،گوزدن آخان‌ یاشا دونسم،انتظاردان داشا دونسم یاتدان چخاتمارام سنی🧡قزل گولم در منی،مخمل اوسته سر منی،الله اوزو شاهیدی چوخ ایستیرم من سنی💖سن منیم جیرانیم من سنین حیرانین ♡nimam:) 1402//6/25
2740

توی تابستون لازم نیست از پنج بیدار شی، میگن توی این دوران برای ساختن عادتای خوبه و زیاده روی نکنین تا به اخرای کنکور که رسیدین خسته شین، از الان دو سه ساعت شروع کن اگه نمیتونی کم کم ببر بالا و از ساعت هشت و نه بیدارشی خوبه

🗝
خو عصابش سرجاش نیس طفلی

خب این نشون میده خودتم اعصابت داغون بشه از این ادبیات استفاده میکنی .. ک خب بر میگرده به فرهنگ طدف .‌ شتید برا من فقط عجیبه !!

🙏با عرض احترام زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن 🙏
خب این نشون میده خودتم اعصابت داغون بشه از این ادبیات استفاده میکنی .. ک خب بر میگرده به فرهنگ طدف . ...

من از قضاوت کردن متنفرم ....حرفی هم از فرهنگ نزدم از ادبیات ایشون هم‌ دفاعی نکردم

چون‌خودم تو شرایط اینطوری قرار نگرفتم نتونستم‌درکش‌کنم گفتم شما هم‌ اینجور نگین‌لابد دلش میشکنه .

پروسه زخم زبون زدن هم واقعا واسه من‌عجیبه مهربونم❤

و همچنین پوزش میخوام که ریپ زدم (امضاتون)

خب این نشون میده خودتم اعصابت داغون بشه از این ادبیات استفاده میکنی .. ک خب بر میگرده به فرهنگ طدف . ...

چ جااالب

ندیده و نشناخته طرف مقابل رو هم بی فرهنگ کردی هم بی ادب 

چقدررر شما بافرهنگی آخه کاربر گرامی🖓

مرغ بسمل...اینم چالش ناشناس ما،حرفی سخنی انتقادی در خدمتیم😆https://abzarek.ir/service-p/msg/1311016
من از قضاوت کردن متنفرم ....حرفی هم از فرهنگ نزدم از ادبیات ایشون هم‌ دفاعی نکردم چون‌خودم تو شرایط ...

مرحبا به ادب و متانتت دختر🖒👏

مرغ بسمل...اینم چالش ناشناس ما،حرفی سخنی انتقادی در خدمتیم😆https://abzarek.ir/service-p/msg/1311016
مرحبا به ادب و متانتت دختر🖒👏

فداتون اخههه😘🌜

چ جااالب ندیده و نشناخته طرف مقابل رو هم بی فرهنگ کردی هم بی ادب  چقدررر شما بافرهنگی آخه کار ...

گفتار کلامی ربطی به دیده شناخته نداره !! آدما با حرفاشونم میتونن خودشونو نشون بدن ! 

🙏با عرض احترام زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن 🙏