2752
2734

نمیخوام ۴۰ هفته رو پر کنم دوست دارم ۳۸ هفته بزاام چیکارا کردید زایمانتون راحت بود برای زایمان طبیعی راحت چه راهکارهایی دارید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مامای همراه بگیر برای روز زایمانت باهات ورزش کنه که زودتر دهانه رحم باز شه

قبلش هم برات کلاس بذاره آموزش بده یه سری حرکات رو تو خونه تمرین کن

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی پدر و مادرم بفرستین🙏🌹❤️|||چنگیزخان نتوانست بخارا را تسخیر کند نامه ای نوشت که هرکس با ما باشد در امان است !اهل بخارا دو گروه شدند ، یک گروه مقاومت کردند و گروه دیگر با او همراه شدندچنگیزخان به آن ها نوشت: باهمشهریان مخالف بجنگید ، و هر چه غنیمت به‌دست آوردید، از آن شما باشد و حاکمیت شهر را نیز ایشان پذیرفتند و آتش جنگ بین این دو گروه مسلمان شعله‌ور شد...و در نهایت، گروه مزدوران چنگیز خان پیروز شدنداما شکست بزرگ آن بود که او دستور داد گروه پیروز خلع سلاح و سربریده شوند!چنگیز گفته‌ی مشهورش را گفت: اگر اینان وفا می‌داشتند، به خاطر ما بیگانگان به برادرانشان خیانت نمی‌کردند! این عاقبت خود فروشان است.الكامل في التاريخ/ عزالدین بن اثیر/
منً ٣٧ هفته زايمان كردم رشد بچه متوقف شده بود ي شيشه روغن كرچك خوردم شبش دردام شروع شد صبحم زايمان ك ...

از کجا فهمیدی رشد بچه متوقف شده بعد زایمان بچه رو نگه داشتن؟ 

دردش چطوری بود؟

پایان 38هفته 

کیسه اب ترکید 

رفتم بیمارستان 

دوازده ساعت بعد نی نی دنیا اومد 

قبل از همه اینها ناهار حسابی خوردم بعد ناهار

شیره انگور طبیعی مادرم با اب رقیق کرد یه لیوان پر خوردم 

دوساعت بعد کیسه اب ترکید 

فقط جالب اینجا بود اصلا ضعف نداشتم تا لحظه زایمان 

بخاطر خوردن ناهار وشیره 

این شیره هم تجربه مادرم بود که از گذشته ها یاد گرفته بود 

شیره هم سفارش داده بود از جای مطمین براش درست کرده بودن 

چند هفته زایمان کردی چند تا بخیه خوردی؟

هفته ۴۱، ولی زایمانم راحت بود. از ورودم به بیمارستان تا زایمان ۵ ساعت طول کشید. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
پایان 38هفته  کیسه اب ترکید  رفتم بیمارستان  دوازده ساعت بعد نی نی دنیا اومد  ...

منم مادرم خیلی میگه بخور شیره خوبه برامم خریده ولی میترسم گرمیه بچه زردی بگیره

2706