2733
2739
عنوان

یه چیزی فهمیدم

125 بازدید | 6 پست

من امروز یه چیزی فهمیدم اینکه هیچی نمیدونم ... اصلا معلوم‌نیست سیستم دنیا به چیه ....

هر کی یه چیزی میگه ..میری عمل میکنی می‌بینی نشد ..تا میگی نشد میگه حتما از ته دل نبوده یا درست انجام ندادی یا ... پس اگه به دله ..پی همه چی کشکه دیگه ...

از دنیا متنفرم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط میدونم که خدا بزترین نیرو این جهانه و مطابق سیستم خودش به ما جواب میده طبق قوانین خودش مارو به خواسته هامون میرسونه

من دو تا از قوانین رو فعلا فهمیدم یکی قانون جذب یکی هم روند تکامل بنظرم برو توی سایت عباس منش اون خوب خدارو درک کرده و قوانینشو به مردم معرفی میکنه

2728
من فقط میدونم که خدا بزترین نیرو این جهانه و مطابق سیستم خودش به ما جواب میده طبق قوانین خودش مارو ب ...

همون قوانین برا یه سریا کار میکنه برا یه سریا کار نمیکنه ...منم از اینا زیاد رفتم ولی همیشه میری بین اونایی که مثلا رفتن کلاسای عباس منش یا شبیه اون می‌بینی نصفشون نتیجه میگیرن نصفشون نمیگیرن ...

والا این قوانین یه چیزی داره ک هیچکس نمیدونه فقط شانسی بعضیا انجام میدن بعضیا نمیدن ..

مثلا میگه فلان دعا رو بخون یه سریا میخوان میشه یه سریا میخونن نمیشه ..

یا تصویر سازی و قانون جذب همینطور..

مدیتیشن و ....

نذر و ...

چله و ...

دعا...

نه شانسی نیست تو باید هرکاری که انجام میدی بهش قلبا ایمان داشته باشی و باور هات درست باشن تا بهش برس ...

خب همون دیگه ...ایمان داشته باشی ...

این ایمان  چیه نمیدونم واقعا ...اگر قضیه ایمانه پش عباس منش و نمیدونم علی مقدم و ... همه اینا درو دکون باز کردن ...حتی مثلا فلان کش میگه نمیدونم ۱۰۰ هزار تا صلوات بفرست نشد به من لعنت بفرست..لعنت به همشون ..چون خب نمیشه ک ...

اینا همه شعرن ...داستان اگر ایمانه پس ...