2737
2739
عنوان

به نظرتون طبیعیه؟

49 بازدید | 5 پست

سلام،8روز از موعدم میگذره و بی بی چکم مثبت بود، چند روز سردرد دارم و حالت دلپیچه، خیلی بیحالم در حدی که حال ندارم بلند شم فقط دراز میکشم، زیاد ضعف میکنم و از غذا و آشپزخونه هم تاحدودی بدم میاد، گاهی وقتا هم زیر دلم درد میگیره خصوصا سمت چپ، ب نظرتون میشه انقد زود بخاطر بارداری باشه یا مریضی دیگه ای دارم؟! طبیعیه آیا؟ 

کمر درد و دل درد و بی حالی و خوابالودگی اوایل بارداری طبیعیه 

من وقتی باردار شدم و به مادرشوهرم گفتم، گفت میدیدم هی این ور اون ور دراز میکشیدی خوابالود بودی 🥴😂

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمر درد و دل درد و بی حالی و خوابالودگی اوایل بارداری طبیعیه  من وقتی باردار شدم و به مادرشوهر ...

خیلی زود نیست واسه من؟ 8روز از موعدم گذشته تازه، حتی حال ندارم برم آزمایش بدم😅

2728
خیلی زود نیست واسه من؟ 8روز از موعدم گذشته تازه، حتی حال ندارم برم آزمایش بدم😅

نه عزیزم طبیعیه الکی به خودت استرس نده

شما تازه وارد یه راه پر پیج و خم شدی اگه اینجور استرس بگیری که نمیشه 😁

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤