2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسیار مومن وخداشناسه هرکی میاد مطبش راضیه من یکماه دیگه زایمان دارم میلاد و عسگریه زیر میزی هم ن ...

شما نمیدونید هزینه زایمان طبیعی توی عسگریه چقدر میشه

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2731
اینطوری نیس،که بگه برو سونو برو سونو

خودش یه سونو داره تو مطب

تاحالا فقط بمن گفته غربالگریارو بیرون برم

سونوی ماه ۷ و ۸ را خودش انجام داد گفت لازم نداری 

خدایا بابت همه نعمتات ازت ممنونم❤️
طبیعی با دفترچه تامین تجتماعی زیر نظر پزشک خودت ۹ تومن اتاق خصوصیشه

نه دکتر خودم اونجا نیس

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

دکتر ریحانه صباحی . نمیدونم چرا این روزا واقعا بعضی دکتر زنانا استرس میدن به ادم من خودم خخیلی این دکتر رو دوست دارم اول اینکه برای بیمارش احترام قائله دوم اینکه براش وقت میزاره و سوم اینکه تشخیصاش خیلی خوبه تک نفری معاینه میکنه

2738
دکتر نفیسه انصاری مطبش تو پروینه بزن نت میاره خدای خوش اخلاقی و صبر و اینا

سلام.لطفا منو راهنمایی کنید.  از دکترتون راضی بودین؟

برا زایمان خودش اومد؟ سزارین اختیاری هم انجام میده

سلام.لطفا منو راهنمایی کنید.  از دکترتون راضی بودین؟ برا زایمان خودش اومد؟ سزارین اختیاری هم ا ...

زایمانم طبیعی بود و ناراااضی بودم

افتضاح

بسیار مومن وخداشناسه هرکی میاد مطبش راضیه من یکماه دیگه زایمان دارم میلاد و عسگریه زیر میزی هم ن ...

سلام .ببخشید شما زایمان کردید با خانم انصاری؟؟

راضی بودید؟؟؟

تو مطب سونو دارند؟؟؟

ادرسشون کجای پروین هست؟؟؟

سلام .ببخشید شما زایمان کردید با خانم انصاری؟؟ راضی بودید؟؟؟ تو مطب سونو دارند؟؟؟ ادرسشون کجای ...

سلام عزیزم

من شرایطم طوری شد ک نرفتم عسگریه ولی تا ماه آخرر هممین دکترم بود_زابمان انجام ندادم پیشش

تو مطب سونو داره بله خیلیم کارش خوبه

خ پروین جنب پیتزا پیتزا

تو نت. بزنی هم شمارش میاد هم ادرسش

سلام عزیزم من شرایطم طوری شد ک نرفتم عسگریه ولی تا ماه آخرر هممین دکترم بود_زابمان انجام ندادم پیشش ...

ممنون عزیزم 

پس با کی زایمان کردید که راضی نبودید؟؟؟

یه سوال دیگه اینکه واقعا برای مریض وقت میزاره؟؟

اخلاقش خوبه؟؟؟

من هنوز هیچ دکتری دوست نداشتم 

همه عجله دارند ردت کنند بری

2706