2752
2734
عنوان

توروخدا ی لحظه بیاین...

216 بازدید | 3 پست

خانما من به دلایلی که داخل تاپیکام هست دارم طلاق میگیرم..ولی حالم خوب نیس...یعنی هر کااااری میکنم یادش میفتم مثلا میگم یادش بخیر من وقتی فلان کارو میکردم اون همچین عکس العملی نشون میداد و قربون صدقم  میرفت یا....امروز محل کارم یه آقایی اومد عطر تنش مثل شوهرم بود خیلی دلم گرفت...یاد بغل شوهرم افتادم... کاش شوهرم ادم خشک و سردی بود که یاد کاراش نمیفتادم و کااااش،اونقدر مشکل نداشت ک مجبور نمیشدم ازش دل بکنم.خانمایی ک جداشدین شماهم همچین وضعیتی داشتین؟

خستم، خیلی خسته
عزیزم مشخصه دوسش داری اگه آدم ضعیف یا احساساتی هستی اصلا جدا نشو جدا شدن دل سنگ میخاد

۸ماه از خونش اومدم نصف جهازمم فروختم....وکیل گرفتم واسه کارام...میدونم طلاقم اشتباه نیس چون بااینکه خاطرات تقررریبا خوبی باهاش دارم ولی آدم سمی زندگیم بود

خستم، خیلی خسته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۸ماه از خونش اومدم نصف جهازمم فروختم....وکیل گرفتم واسه کارام...میدونم طلاقم اشتباه نیس چون بااینکه ...

عزیزم همه زندگی ها که پره خوشبختی یا پره بدبختی نیست قطعا همه خاطرات خوب وبد دارن اما خوبی ها رو بزار ترازو بدی ها هم بزار ترازو ببین کدومش سنگین تره همونو انتخاب کن ودیگه هم بهش فکر نکن 

2731