2737
2734

۶ سال ازدواج کردم تو این ۶ سال با خانوادش یه ساختمونم و اکثر مواقع ۹ درصد با اوناییم همیشه کارای اونا رو من و شوهرم میکنیم اخر هفته ها باهمیم 

الانم که تابستون همش با اوناییم اخر هفته ها با اوناییم

همسرمم با خانوادم رفت وامد نداره اصلا تا حالا نشده یه بار اخر هفته ها با اونا باشیم مهمونیم دعوتم میکنن همسرم نمیاد تنها میرم 

الان بعضی وقتا جمعه ها دعوتم میکنن فامیلامون برا مهمونیا بعضیاشو میرم بعضیاشو نمیرم 

حالا جمعه منو دعوت کردن مهمونی با انگشت خط،نشون میکشه برا من میگه میبینی الان ۴ جمعس نمیریم باغ 

درحالیکه دو تا جمعس یه جمعش مریض بودم من یه جمعشم خودش نبود 

گفتم من باهات نبودم گفت تو این ۶ سال هیچ وقت نبودی خیلیییی سوختم من از همه چیم زدم به خاطر این ادم حالا میگه هیچ وقت نبودی کنارم 

گفتم خیلی نمک نشناسی خییییلییی 

گفتم نبودم از این به بعدم نمیخام باشم دیگه تویی که نمیفهمی ....

حالا ناراحتم شده میگه تو به من فحش میدی بی احترامی میکنی منم دیگه احترامتو ندارم 

خیلی عصبیم اصلا نمیتونم جلو اشکام بگیرم حالم از حماقتم بهم میخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهربیشعورمنم همینه هروقتی بحثی میشه به همه زنگ میزنه میگه توخونه ماهیچوقت غذااماده نیس وهرروزجنگ اعصابه نمک نشناسن وقتی باخانوادت اینجوریه مگه مجبوری خانوادش روتحمل کنی 

2740
میبینی تحمل میکنم میگه هیچ کاری نمیکنی خیلی،خستم خیییلییی

بتظرم اصل خانوادته وقتی بهاشون خوب نی توهم مجبورنیستی تحمل کنی بزارهرکاری میخوادکنه بکنه من گاهی وقتا حرفای همسرم روتحمل میکردم ک به گوش خانوادم نرسه ولی وقتی خودش زنگ میزدهمه روخبرمیکرددیگه برام مهم نی نه خودش نه خانوادش