2737
2734
عنوان

وام کارت اعتباری صدمیلیونی

175 بازدید | 18 پست

دوستان من وام صدمیلیونی بصورت کارت اعتباری گرفتم قصددارم چندوقت دیگه ان شاالله برای خودروثبت نام کنم دوتاسوال داشتم اول اینکه اگربخوام پول بحساب واریزکنم برای خودرو میتونم ازخود کارتم استعاده کنم 

سوال دوم اینکه اگربخوام تو پز بکشم مالیاتش حدوداچقدرمیشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بانک ملی هشت ماه پیش اقدام کردیم کردیم الان گفتن ضامن بیادامضاکنه تا کارت روبدیم 

ببین اونا رو فک کنم باید فقط با دستگاه پز بکشی چند درصد با سپرده وام دادن

دوباره میسازمیت وطن💇‍♀️
2742
ببخشید هی سوال میپرسم قسطش چنده مبلغ وام چنده منم میخام بگیرم موندم ب م مهر ایران یا ملی

خواهش می کنم سه ساله قسطش تقریبامیشه ۳۸۰۰ولی این بدون سپرده س به ماهم ازطریق اداره دادن 

خواهش می کنم سه ساله قسطش تقریبامیشه ۳۸۰۰ولی این بدون سپرده س به ماهم ازطریق اداره دادن 

آهان از طریق کار همسرت به ماهم میخان بدت پس در قالب کارته به شما چند دادن ب ما گفتن ۱۵۰

دوباره میسازمیت وطن💇‍♀️
2740
آهان از طریق کار همسرت به ماهم میخان بدت پس در قالب کارته به شما چند دادن ب ما گفتن ۱۵۰

ازطرف کارخودم گفتم صدملیون ولی موندم چطورنقدش کنم فروشگاه ها میگن چهارملیون کارمزدمیگیرن چه خبره

ازطرف کارخودم گفتم صدملیون ولی موندم چطورنقدش کنم فروشگاه ها میگن چهارملیون کارمزدمیگیرن چه خبره

ببین بایداشنایی چیزی گیر بیاری ک برات کارت بکشن برای ماشین هم نمیتونی کارت بکشی بزاری تو حسابت 

دوباره میسازمیت وطن💇‍♀️

یا برو باهاش طلا بخر گزینه خوبیه ماشین ثبت نام نداره فعلا

دوباره میسازمیت وطن💇‍♀️

ان شاالله برکت داشته باشه به ماصد دادن با ۲۳درصد سود شماچنددرصده؟راستی خبرنداری محصولات سایپا حدودا چنددرمیان ثبت نامیشون؟

میگن برج۶قراره ثبت نام کنن

نه عزیزم شهریور واسه کسایی هست ک خرداد ثبت نام کرده بودن ولی ماشین بهشون نرسید ثبت نام جدید ندارن فعلا سایپا مثلا ساینا ۲۸۰ کوئیک ۳۰۰ ایناس

دوباره میسازمیت وطن💇‍♀️
2706