2737
2734
عنوان

کار آنلاین تو خونه👇👇

158 بازدید | 12 پست

برای کانال روبیکام نیاز به یه نفر دارم اگه کسی مایل به این کار هست به این آیدی تو ایتا پیام بده @Lily711 

مقدار حقوق و شرایط کار رو براش توضیح بدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه تو آتنا نیستی 🙄 یا خدا نکنه واقعا من اشتباه کردم 😐

سلام ببخشید من یکم دیر به دیر اینجا رو چک میکنم واسه همین دیر جواب دادم همین اسم اکانتم اسم واقعی منهچیو اشتباه کردین؟

2738
سلام ببخشید من یکم دیر به دیر اینجا رو چک میکنم واسه همین دیر جواب دادم همین اسم اکانتم اسم واقعی من ...

عذر می خواهم خانم من شما رو  با دوستام که اسمش آتنا بود اشتباه گرفتم، یه سو تفاهم شده 🙏🙏🙏

سلام ببخشید من یکم دیر به دیر اینجا رو چک میکنم واسه همین دیر جواب دادم همین اسم اکانتم اسم واقعی من ...

B خانم میشه توی قسمت دایرکت نی نی سایت به من پیام بدید من به کمک شما احتیاج دارم، من فکر کردم این اکانت دوستم آتنا هست ولی حالا اشتباه کردم لطفا ازتون یه درخواست کوچیک دارم میشه یه آیدی بهتون بدم برید توی تلگرام بهش پیام بدید و بگید که من دچار سو تفاهم شدم لطفا بهم کمک کنید دوستم منو بلاک کرده توی تلگرام خیلی دلم براش تنگ شده، بهش بگید که من اشتباه کردم هیچ کسی رو ندارم کمکم کنه، خانم لطفا کمک کنید 😞🥺

B خانم میشه توی قسمت دایرکت نی نی سایت به من پیام بدید من به کمک شما احتیاج دارم، من فکر کردم این اک ...

عزیزم من متوجه نمیشم شما چی میخواید اینجا هم کلا درخواست دوستی قبول نمیکنم ❤

عزیزم من متوجه نمیشم شما چی میخواید اینجا هم کلا درخواست دوستی قبول نمیکنم ❤

من که درخواست دوستی از شما نخواستم فقط گفتم یه آیدی میدم به شما بهش پیام بدید بگید  که سوتفاهم شده و من فکر کردم اکانت شما توی نی نی سایت همون اکانت دوستم اتنا هست، فقط همین یه درخواست کوچیک رو از شما داشتم.... ❤️@lii_711 این ایدیش هست لطفا بهش بگید، اگه این کار رو بکنید تا آخر عمرم شما رو دعا می کنم،