2733
2734
عنوان

بدگویی در تحقیقات محلی(خواستگاری)

107 بازدید | 13 پست

سلام دوستای عزیزم

آیا از همسایه ای که تو تحقیقات محلی برای خواستگاری از یه دختر،شروع به بدگویی میکنن و هزار جور دروغ و حرفای الکی از خودشون درست میکنن تحویل طرف میدن تا خواستگارای دختررو بپرونن ،میشه شکایت کرد؟ چجوری میشه گیرش انداخت؟ مطمئنیم کار اونه ولی نمیتونیم ثابت کنیم. چیکار کنیم ؟ 

ممنون میشم هرکس میتونه راهنماییم کنه.

خب مگه فقط از یه نفر همه میان تحقیق میکنن؟بقیه خوبتون رو بگن خب اون بذار بد بگه.میتونید زمان خواستگاری تو لفافه بگید که فلان شخص با ما خصومت داره

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده:) من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست، و از آن روز سرم میل بریدن دارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
محله تون عوض کن

نمیشه ،شرایطشو نداریم

همسایه ی بغل دستیمونه دختره خودش سنش بالاست چون ازدواج نکرده از عمد اینکارو میکنه که خواستگارای هواهر منم بزارن برن و اینم نتونه ازدواج کنه و بمونه تو خونه

خب مگه فقط از یه نفر همه میان تحقیق میکنن؟بقیه خوبتون رو بگن خب اون بذار بد بگه.میتونید زمان خواستگا ...

بله اومدن تحقیق از چند تا همسایه پرسیدن هیچکس ازمون بد نگفته فقط این یه نفر چرت و پرت گفته از خودش و متاسفانه اونا هم باور کردن و گذاشتن رفتن.

ما یه همسایه داشتیم ظاهرا خیلی مذهبی بودن خونش مثل مسجد بود هیچی هیچی تو خونش نبود فقط فرش و پشتی و رو دیوارا پرچم مذهبی همه طول سال یا روضه داشت یا مولودی یا ختم قرآن...خلاصه ظاهرش غلط انداز بود هر کی میدیدم می‌فت خیلی کارش درسته شانس طبقه اول و اولین واحد بودن هر کی میومد تو  ساختمون تحقیق اول میرفت در خونه اینا، خدا لعنتش کنه از دست این زن و شوهر چندتا جوان که به هم نرسیدن نامزدی هایی که به هم نخورد یعنی در عرض ۷_۸سال هیچ دختر و پسری از همسایه ها نتونست ازدواج کنه تا بالاخره دختر و پسر خودش ازدواج کردن و دست از سر بقیه برداشت ولی روز هیچکس بهش نرسید تازه جادو جمبل هم میکرد آب و خاک و اینا دم در خونه همسایه‌ها یا ورودی راهرو میریخت خیلی زن کثیفیه

2740

اگه به حرف چندنفر اعتماد نکردن وفقط حرف یه نفروقبول کردن بهترکه رفتن

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه
یکی از آشناهاتون بفرس به عنوان خواستکار تحقیق ببین کار کیه بدگویی میکنه

میدونیم کار کیه ،مطمئنیم کار کیه چون اون خواستگاره خودش گفت کار کیه ولی قسم داد که نگید بهتون گفتم چون برام دردسر میشه بخاطر همین نمیتونیم چیزی بگیم. دنبال یه راهی هستیم تا یجوری مچشو بگیریم 

میدونیم کار کیه ،مطمئنیم کار کیه چون اون خواستگاره خودش گفت کار کیه ولی قسم داد که نگید بهتون گفتم چ ...

مچشم‌ بگیرید چی میشه مثلا؟

به خواستگاراتون‌ بگید این بدگویی میکنه یا حالا هر جمله بهتری

• الذین آمنوا وعملوالصالحات!  یعنی‌دل‌پاک‌کافی‌نیست! •
مچشم‌ بگیرید چی میشه مثلا؟ به خواستگاراتون‌ بگید این بدگویی میکنه یا حالا هر جمله بهتری

نمیدونم نظر اینه یجوری مچشو بگیریم اگر میشه ازش شکایت کنیم. چون با چند تا خواستگار همینکارو کرده