2752
2734
عنوان

ایا این ادم لاشیه؟

128 بازدید | 10 پست

سلام

من یه دوستی دارم دانشجوعه بعد حدود دوسال پیش یه پسری به دوستم پیام داد گفت خوشم از شما اومده و قصد ازدواج دارید و....

بعدش دوستم ردش کرد ولی اون اقا همش پیگیرش بود و سعی داشت نظرشو جلب کنه بعدش کم کم دوستم خوشش از اخلاقاش اومد و یکم با هم چت میکردن(در حد دوست معمولی مثلا راجع به فیلم و درس و اینا)بعد در همون حین دوستم متوجه شد که اون پسر رفته خاستگاری دختر عموش (خود پسره بهش گفته بود مامان بابام میگن زن بگیر و توی خونه بابابزرگم واسه من خاستگاری کردن و منم گفتم چرا اینکارو کردید)دوستمم عصبی شده بود و گفته بود زنتو برو بگیر ابی از من گرم نمیشه بعدکلا یک ماه از همه جا بلاکش کرد(البته قبلا هم بلاکش میکرد اما باز یه چیزی میشد انبلاک😅)بعد یک ماه اون پسر به طریقی باز به دوستم پیام داد و گفت من تو اون خاستگاری نقشی نداشتم و خانوادم نمیدونستن تورو میخوام و خودشون حرفشو زدن و بهمش زدیم و اینا

ولی دوستم باور نکرد بعدش پسره واسش شات اسکرین فرستاد از چت خودش و دختر عموش پسره گفته بود چون باباهمون داداشن حتما مجبور نیستیم و ازدواج کنیم و اینا و گفته بود بخدا به همش زدم و اینا

بعد اینا تموم شد و تو این دوسالم پسره سعی داره خودشو ثابت کنه و اینا و خاستگاری دوستمم رفته 

دوستم الان میگه تنها ترسم اینه نکنه لاشی باشه چون همزمان با من حرف میزده رفته خاستگاری شاید بعدا هم خیانت کنه 

بنظر شما چی؟

ناشنوا باش وقتی که به آرزوهای قشنگت میگن محال😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این چ خواستگاری بوده ک پسره اطلاع نداشته ولی با دختر عموهه حرف زده🤔

والا من که نمیدونم 😅 ولی دوستمم همینو میگه

میگه به خودشم گفتم بعدش گفته که من شمارشو از خواهرم گرفتم رفتم گفتم که لازم نیس بخاطر فامیلی جواب مثبت بدی و اینا

2731
مشکوکه من باشم ته و توشو درمیارم حتی اگه شده با دخترعموهه حرف میزنم

ینی بگم بره باهاش حرف بزنه؟

چون قضیه مال دوسال پیشه بد نیس؟