2733
2734
عنوان

دکتر غدد محبوبه سادات حسینی

5 بازدید | 0 پست

من تجربه خوبی نداشتم و گفتم به اشتراک بذارم قطعا برای فردی مفید خواهد بود . ایشون بیمارستان بقیه الله هستن و بیشتر شباهت داره به مسجد تا بیمارستان. دم ورودی ها حراست واستادن چادر سیاه سرتون کنن و بابت چادر ازتون کارت شناسایی گرو میگیرن(که داخل کلینیک کارت شناسایی لازمتون میشه!) همیشه ۳ ساعت معطل می‌شید تا نوبتتون بشه. دکتر اصلا به حرف هاتون درست گوش نمیکنه هر چی مشکلم رو میگفتم می‌گفت نه دفعه قبل اینجوری نبوده. من برای سندروم تخمدان پلیکیستیک مراجعه کردم دیدم اونجا سه تا دانشجو ،کار خانم دکتر رو انجام میدن و همه پسر هستن و بی ادب. نفر اول و دوم ازتون مشکلتون رو میپرسن و رو کاغذ مینویسند میدن دکتر و نفر سوم نسخه ی دارو هاتون رو می‌نویسه. شما عملا توسط چنتا دانشجو ویزیت می‌شید (۱۷۰ هزینه ویزیته رایگان و دولتی نیست)

من دوست نداشتم به یه پسر مشکلم رو بگم و قبول نکردم که دانشجوشون مشکل منو رو کاغذ بنویسه(عملا انگار سر کلاس دانشگاه دارین ویزیت می‌شید)

خانم با بی شرمی تمام همه مشکلات من رو بلند بلند گفتن درحالی داشتم اشاره میکردم معذبم. بعد کنار شما نفر قبلی که ویزیت شده میشینه تا دانشجو نسخه داروشو بنویسه. یعنی اون آقای مراجعه کننده و سه تا پسر همشون فهمیدن پریود من نامنظمه و روی شکم و سینم موهای زائد دارم!

اگه میرفتم کلینیک غدد پیش متخصص آقا کمتر سرخ و سفید میشدم

بعد من باید شکمم رو به دکتر نشون میدادم ولی چون مردا بودن نشد. حتما به دلیلی داشتم دکتر خانم انتخاب کردم

هم وقتم هم آبروم رفت

واقعا تاسف . کجای این جریان دکتر محرم رازه؟

هر کسی لایق پیشوند دکتر کنار اسمش نیست