2733
2734
لوسیون سفید کننده بدن هالیوود سفید کننده و نرم کننده قوی بدن فرمول قدرتمند غنی شده با عصاره انگور و ویتامین E ، و با ترکیبی از توت سفید، ریشه شیرین بیان و ویتامین B3, دارای رایحه دل انگیز است که رنگ دانه های پوست را تحریک کرده و باعث شفافیت و رشنی پوست می شود. آنزیم های سفید کننده ی حاصل از کوجیک اسید، زمختی ، خشکی و قسمت های تیره را از بین بردهو پوست جدید جایگزین می کند.برای نوسازی و داشتن پوستی نرم و لطیف کننده های ضروری جهت تقویت ، انعطاف و سفیدکنندگی پوست شما می باشد این محصول علاوه بر دارا بودن خاصیت ضد آفتاب ، اثرات پیری و کهولت سن را کاهش میدهد و پوستی شفاف سالم و جوان را برای شما به ارمغان می آورد . برخی از خواص لوسیون سفید کننده هالیوود : – سفید کننده قوی – روشن کننده پوست – از بین بردن زمختی پوست – کلاژن سازی قوی پوست – درمان خشکی و قسمت های تیره پوست – تحریک رنگ دانه های پوست – درمان سیاهی کشاله ران، آلت تناسلی، قوزک پا و سایر نواحی بدن… برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. 📢 @bazaakir مشاوره رایگان پوست، مو و زیبایی Ⓜ️ @M_bazaakir 🅰 @A_bazaakir 📞 09308665973 فروشگاه بزک با 8 سال سابقه کاری در خدمت شماست. بسیاری از افراد با طی کردن راه های مختلف برای تیرگی بدن خود،و عدم نتیجه نگرفتن ،دیگر به هیچ محصولی اعتماد نمی کنند کافی است فقط از مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا راه های درمان و عدم درمان را برای شما تویح بدهیم. برای دیدن توضیحات کامل اینجا کلیک نمایید
مشاوره رایگان 09308665973 همه روزه از ساعت 9 صبح تا یازده شب به ما بپیوندید bazaakir@ در فروشگاه لوازم ارایشی و بهداشتی بزک  دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و وزارت ارشاد اسلامی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخوام کار و بارت رو کساد کنم ولی به هیچ عنوان هیچی برای ناحیه تناسلی استفاده نکنید هیییییییییچی حتی کرم ویتامین آد... چه برسه به لوسیون معطر ووووو.......
❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
2728
سلام الهام خانم میتونید تماس بگیرید من مشاور خانم هستم . سرطان زا نیستن . دوستمون در بالا فرمودند هیچ راه کاری نداریم . در صورتی که اینطور نیست ما بر طبق اینکه ببینیم علت تیرگی چی هست این محصولات رو میدیم.
مشاوره رایگان 09308665973 همه روزه از ساعت 9 صبح تا یازده شب به ما بپیوندید bazaakir@ در فروشگاه لوازم ارایشی و بهداشتی بزک  دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و وزارت ارشاد اسلامی
دوست عزیز ممنون از اینکه نظر خودتون رو فرمودید. ولی با توجه به مشکلاتی که مشتریام داشتند تونستم درمان کنم به صورت کامل یا حداقل چند درجه پوست رو روشن کردیم . دیروز یکی از مشتریام این لوسیون رو به همراه ژل صابون سیاه که خرید کرده بودند تماس گرفتند و با اینکه به خوبی مناطق پایین تنه روشن شده بود میخواستن با مشاوره من دیگه قطعش کنند چون نتیجه حاصل شده بود. محصول امریکایی هست به خاطر توت وحشی و سفید به خوبی پوست رو روشن میکنه. دارای تاییدیه بهداشتی هستند .
2738
نه دیگه داخل ناحیه تناسلی چرا باید روشن بشه ما میاییم و خود پوست رو روشن میکنیم . که اینم اگه شخصی که میخواد استفاده کنه خدا نکرده مشکل هورمونی و ارثی نباشه ه خوبی اثر میزاره . در مرحله اول باید علت تشخیص داده بشه بعد درمان .

من از کرم سفید کننده واژن بیوبالانس استفاده کردم تاثیرش فوق العادس تا این کرمو امتحان نکردین سراغ لوسیون ها و کرم های دیگه نرین درسته قیمتش یکم گرونه ولی در عوض هم گیاهیه و هم تاثیرش بیشتره و هیدروکونین هم توش استفاده نشده

محلول روشن کننده پینک ایتالیایی رو من استفاده کردم بسیار خوب بود من استفاده کردم و نتیجه گرفتم هم برای زیر بغل و هم بیکینی برای ناحیه خارجی تناسلی هست .لیزر که کردم تیرگی اون نواحی رو با محلول روشنش کردم 

صفحه اینستاگرام هم دارند . 

https://instagram.com/promomedic?utm_source=ig_profile_share&igshid=x2q4n0a0o5ck

مطب خانم دکتر میترا بهمن پور(متخصص زنان) این محلول رو استفاده میکنن 

من خیلی از محصولات پوستی میترسم همش احساس میکنم سرطان زاست

اینا رو نمیشه همینطوری زد باید به پوستت بخوره اونم باید دکتر تجویز کنه ممکنه تاثیرش برعکس باشه واسه سفید کردن دائمی لیزر کن از همه بهتره 

2706