2737
2739
عنوان

پیش دبستانی

360 بازدید | 23 پست
سلام دوستان کسی تا حالا مربی پیش دبستانی بوده چه کارهایی خوبه انجام بدم واسه یه کلاس خوب و پر شور.مخصوصا برای پسر بچه ها
من چه خوشبختم که دارم دختری. دختری زیبا رخی تاج سری خدا یا شکرت ت 
کارایه گروهی ما ایرانیا اصلا سیستمه همکاری نداریم صندلی بازی کنین ولی 2 تا گروه بشن هر دفعه یه صندلی کم کن بگو گروهی بازندست که همه اعضاش رو صندلیها جا نشن بعدم حتما تمیز کردنه کلاسشونم به صورته گروهی خودشو انجام بدن
-هیچ چیزی و هیچ کسی توی زندگی، مثل "چربی دور شکم" وفادار و ماندگار نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
یه کادوی کوچولو براشون ببر از طرفه خودت که یادگاری بمونه باتره که قلمه گیاه یا کاکتوس باشه بگو تا پایانه سال که با همیم این گیاها ام باهامونن و ازشون مراقبت میکنیم بعد تر کاشتن نگهداری و گلدون عوض کردنم با هم انجام بدین
این اشغال ریختنه ما ایرانیا تو خیابون خیلی ضایعه باید از بچگی اموزش داد که محیطه بیرون رو کثیف نکنیم
کلا مراقبت از وسایل و مسئولیت پذیری هم باید داد و همین طور دروغ نگفتن تو همین نی نی سایت هر کس به مشکل بر میخوره کلی کاربر میان وسط که خب بگو فلان چیز صادق بودنو از بچگی باید اموزش داد ادابه غذاخوردن هم همینطور
دید مثبت داشتن یه موضوع مطرح کن بگو خوبیا و بدیاشو بگن یا بگو هر کس خوبیای بیشتری بگه برندست کلا یاد بده مثبته اول و بیشتر ببینن
یه مقدارم برو تو کار اطلاعات عمومی یه چیزایی یاد بگیرن بد نیست مثلا کشورا رو با پایتخت شون اسم استانای ایران عددا و ساعت خوندن
2706