2733
2739
عنوان

اپلیکیشن طاقچه کیا دارن

336 بازدید | 26 پست

بچه ها بستن طاقچه رو کیا مثل من اشتراک داشتن؟

من اشتراک شش ماهه خریده بودم الان چی میشه پول ما؟

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم حذفش کردم

چرا خب مگه پول نداده بودی؟

من با خواهش و منت از شوهرم خواستم اشتراک بخره😐

خیلی خوب بود کلی کتاب  و رمان مذهبی و ادبی  ازش خوندم 

هزینه اون کتابارو جمع میکردی بالای دوتومن میشد

میگن بعضیا برن لب دریا دریا میخشکه شانس کنه دقیقا😑

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2731
چقدر پول داده بودی؟

یادم نیس شوهرم اشتراک خریده بود

قبلن کتاب میخریدم ازش،  تازه اشتراک یه ساله گرفته بودم یه ماهم نشده هنوز خیلی ناراحتم 🥺

الان برام پیام اومد حق اشتراکتون محفوظه نگران نباشید

2740
بالاخره باید متوجه بشن مملکت قانون داره و گردن کشی فایده نداره

خب این راهش نیست

میتونستن حسایشونو بلوکه کنن یا دیگه اجازه ثبت اشتراک  و قراداد با ناشر ها رو ندن اینطوری متضرر میشدن

ولی اینکه کلا ببندن کلللللی آدم ول معطل میشن

الان قیمت کتاب واقعا نجومی شده خیلیا رو آوردن به کتاب الکترونیکی

سلام عزیزم .خوبی؟ گلم تو یکی از تاپیکها دیدم شما زیر نظر ماما کوثر اصلاح سبک داشتی..واسه بارداریت ا ...

سلام ممنونم

من قبل ماما کوثر هم اصلاح سبک میکردم و یه دوره سه ماهه باایشون برداشتم

مزیتی که ویزیت شدن پیش ایشون برای من به شخصه داشت مکمل هایی بود که تجویز کرد

نتیجه گرفتن بیشتر به خودتون برمیگرده تا اینکه تحت نظر باشید یا نباشید

همون چیزهایی که تو لایو خانوم تاجیک گفته میشه رعایت کنید و پستهای ماما کوثر هم خوب بخونید نکاتشو بردارید

ان شالله نتیجه میگیرید

ولی اگه سوال زیاد داستین یا مرتب آزمایش و سونو می‌دین و میخاید براتون تفسیر کنن و حس می‌کنید نیاز به راهنمایی بیشتر دارین میتونید تحت نظرش باشید

من مشکلم تنبلی تخمدان بود

و ضعف تحرک و مورفولوژی اسپرم

پنج ماه بعد دوره باردار شدم

سلام عزیزم .خوبی؟ گلم تو یکی از تاپیکها دیدم شما زیر نظر ماما کوثر اصلاح سبک داشتی..واسه بارداریت ا ...

اصلاح سبک معمولا کار یکی دوسه ماه نیس

یکسال قشنگ باید وقت بذاری خسته نشی

این مهمتراز تحت نظر بودن یا نبودنه

والبته عوامل دیگه مثل خواست  و مصلحت خدا 

سلام ممنونم من قبل ماما کوثر هم اصلاح سبک میکردم و یه دوره سه ماهه باایشون برداشتم مزیتی که ...

دقیقا واسه همینه ک دو دلم

ببین من الان حدودا ۶ ۷ ماهه خودم اصلاح سبک کردم تا حدودی در حد ورزش و خاب منظم و حذف قند و نگهدارنده ها و لبنیات...

خیلی علایم تنبلیم خوب شده موهای زاید و جوشام رفته و وزنم نرمال شد و سونو هم ک میرم همیشه میگه تنبلیت خفیفه ولی خب فولیکول خوب ندارم هیچوقت واسه بارداری

فقط واسه مکملا و دارو ها و دمنوش و این چیزا میگم مجبورم برم تحت نظرش از طرفیم میگم اخه من ک مشکلم حاد نیس برم تشکیل پرونده بدم ک

حتی ازمایش هورمونیم نرماله ولی تو سونو پلی کیستیکم

میشه بگی ب جز چیزایی ک تو پیج تاجیک هست چ چیزای دیگه ای بهتون گفت و چ داروهایی داد بهت؟چون الان مشکل من فقط رشد فولیکولامه

با دارو هورمونی رشد میکننا ولی بارور نمیشن

بخدا اخرین شانسم همینه دیگه چون متخصصا میگن دیگه برو ای یو ای بعدم ای وی اف😢

2706