2737
2739
عنوان

عفونت دندان بارداری😭😭

211 بازدید | 11 پست

سلام ..دندونم شکسته عفونت داره دهنم خیلی بد مزه و بد بو شده ینی هرچی میخورم میره توی دندونم بعد خودم درشون میارم چند بار پیش دکتر دندان پزشک رفتم چرک خشک کن دادن خوب نمیشه دیگ نمیتونم قرص بخورم میترسم برای جنین ضرر داشته باشه ترو خدا اگ راحلی دارین بگین درد نداره ولی حالم دیگ داره از خودم بهم میخوره

من جایے باختم ڪه فڪر ڪردم دارم به آرزو هام میرسم.

من عفونت دندان داشتم و خوب نشد

فقط مداوم مسواک میزدم 

آب نمک میزدم روزی سه بار

جوری شدت داشت ک دهنم همش آفت میزد و آفتین ژل آفت ها رو از بین میبردم

اما خب عفونت دندان خطرناک به نظرم برو دندونتو بکش

دلبرمومشکی2سابقم💗🌹. آغاز فصل جدیدی از زندگی در کنار تو😍 ۱۰/۰۹/۱۴۰۲... با تو خوشبختی رو رقم میزنم 💘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو سه ماه دوم فکر کنم میتونی درستش کنی

خستم بخدا میگن برای جنین خطرناکه عفونت شبو روز ندارم از استرس  دکتره گفت مهم نیست صبر کن بعد زایمان

2728
من عفونت دندان داشتم و خوب نشد فقط مداوم مسواک میزدم  آب نمک میزدم روزی سه بار جوری شدت داشت ...

بخدا روزی ده بار مسواک میزنم هر کاری بگی کردم لامصب خوب نمیشه مقاوم شده انگار

منم همین بود اما من درد داشتم

با دکترت حرف بزن اگه مشکلی نداره یا درستش کن یا بکشش

من زایمان زودرس کردم

دلبرمومشکی2سابقم💗🌹. آغاز فصل جدیدی از زندگی در کنار تو😍 ۱۰/۰۹/۱۴۰۲... با تو خوشبختی رو رقم میزنم 💘😍
منم همین بود اما من درد داشتم با دکترت حرف بزن اگه مشکلی نداره یا درستش کن یا بکشش من زایمان زودرس ...

ممنون عزیزم بابت راهنماییت😭😭

2738

یزره نشاسته گندم بزار بین لثه و لپ بعد به همون طرف بخواب دستمال بزار زیر دهانت تا وقتی کامل باز نشده نباید آب دهانت رو پایین ببری خطرناکه یزره اشکال نداره ولی من تا وقتی نشاسته داخل دهانم بود می‌ریختم روی دستمال چند بار تکرار کن چرکش تموم میشه

هستی

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....