2737
2739
عنوان

از دیروز صبح به بچم شیر ندادم

160 بازدید | 8 پست

از دیروز صبح بهش شیر ندادم میخوام از شیر بگیرمش چون خیلی وابسته بود تو خواب دائم برای شیر بیدار میشد چند روز دیگه ندم دیگه سراغشو نمیگیره راحت شبا میخوابه؟؟؟

بی هیچ سوالی و جوابی بغلم کن خسته تر از آنم که بگویم به چه علت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شیشه هم نده. از دیروز چه جور بوده

دائم باهاش بازی میکنم قبلا اگه ساعت یک ظهر میخوابیده با سینه الان ساعت پنج بعد از ظهر میخوابه اونم رو گهواره هر بار میگه شیر میخام میگم خانم دکتر چی گفته؟ میگه گفته تلخه اَ شده و غیره 

دیشب البته خیلی اذیت میکرد ولی چون تلخک زدم اگ بهش میدادم متوجه میشد سینه سالمه چون باهوشه دیگه رو پام میزاشتم یا توی گهواره 

بی هیچ سوالی و جوابی بغلم کن خسته تر از آنم که بگویم به چه علت ...
2740
دائم باهاش بازی میکنم قبلا اگه ساعت یک ظهر میخوابیده با سینه الان ساعت پنج بعد از ظهر میخوابه اونم ر ...

الهی. اقلأ سه چهار روز طول می‌کشه. من پسر اولم ۹ ماهش بود شروع کردم به خوردن قرص حدود ۲ ماه طول کشید تا شیر خشک شد. چون کم کم خشک شد اصلاً اذیت نکرد. ولی دومی شیر خشک میخورد مگه شیشه رو ول میکرد. ۲/۵ سالشم بیشتر بود. هی خرد خرد سر شیشه رو قیچی میکردم اینم اصرار می‌کرد که درستش کن فکر کنم ی هفته با هم کلنجار رفتیم دیگه شیشه رو نخواست