2733
2734
عنوان

آیفونمو بفروشم شیائومی بگیرم؟

126 بازدید | 22 پست

یه آیفون ۸ پلاس دارم خیلی ام دوسش دارم با پول طلاهام خریدمش ولی نمیدونم چرا زده به سرم شیائومی بگیرم بیشتر با آیفون ۷ به بالا کار کردم ولی یک سال شیائومی داشتم خیلی بهم مزه داد. پیشنهاد شما چیه؟

ایفونتو بفروش یکم پول بزار روش ایفون۱۱ به بالا بگیر

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.    پروانم پر زد از پيله رفت…                                            دست بر نميدارن رعد و برقا !حقيقت تلخه مثه ي كافي سر صب..                            بيام ي جي باشه دم ايرپرت ياالله🦥.                                 تو تك ستاره اي هنوز تو اسمون من ي نوري توي تاريكي شب!...🌝🫶�                                                                كاش ميدونستم اخرين غروبه:)ً.                                    قول دادم الكي قول ندم هرچي شد نرم.                           تاريخ باز تكرار شده كسي نميتونه جانيو انكار كنه!!                                    اسمامون رو شناي ساحل چه زود پاك شدن با موجاي دريا               
2731

من هم سامسونگ داشتم هم‌شیامویی  هم آیفون الانم آیفون دارم شیاموییی هی هنگ میکنه نخر اصن...

به جاش سامسونگ بخر...

کوله باریست پر از هیچ که بر شانه ماست ..!                        📍کاشت و اکستیشن مژه و لیفت و لیمنت مژه و ابرو در اصفهان🥰💯...
من شیائومی دارم دلم آیفون میخواد😂😁

نمیگم بده قشنگ دارم مثل اندروید باهاش کار میکنم آهنگ و فیلم دانلود میکنم و به راحتی میبینم همه برنامه های مثل د یوار و دی ج کالا و اینا رو دارم ولی دلم واسه شیائومی ضعف میره 

شیائومی متاسفانه هنگ میکنه....من الان سه ساله دارم راضی ام ولی گاهی یه کوچولو هنگ میکنه خیلی کم البته من از گوشی زیاد استفاده میکنم

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
شیائومی متاسفانه هنگ میکنه....من الان سه ساله دارم راضی ام ولی گاهی یه کوچولو هنگ میکنه خیلی کم البت ...

من داشتم اصلا هنگ نمیکرد مثل کره واسم کار می‌کرد 

2706