2733
2734
عنوان

درسمو ادامه بدم یا برم سرکار؟

100 بازدید | 14 پست

من الان ۲۲ سالمه سال اولی که قبول شدم دقیقا رشته مورد علاقم مترجمی زبان ولی سه ماه بیشتر نرفتم چون بابام تازه رفته بود پیش خدا افسردگی گرفته بودم و حوصله درس خوندن نبود از یه طریق دیگه ایلسمو گرفتم ولی به دردم نخورد چون پول ندارم مهاجرت کنم. زده به سرم برم دانشگاه آزاد ولی از یه طرف میگم دیگه از من گذشته من باید کار کنم پول دربیارم. نمیدونم چکار کنم

نا امید نباش دختر برا بورسیه شدن تو کشورای دیگ تقاضا کن

۱۸ سالمه🧚‍♀️گاهی ک حوصلم سر میره میام اینجا چون با کسی در ارتباط نیستم✌کتابای روانشناسی خیلی دوس دارم عااااااااشق بحثای درسی و انگیزشیم🥰امسال کنکور دادم ۱۴۰۲ و قراره مهندس موفقی بشم😁 منو تو بحثای روانشناسی تگ کنیدددددد😍🤝❤سنم رو گفتم چون لازمه اینجا بگیم ک وقتی نظر بدیم طرف مقابل بدونه واقعا یه بچه اینجا نظر میده یا ن 🤷‍♀️🍇
2731
پشتوانه ای ندارم واسه این چیزا که بیوفته دنبال کارام

خدت بیفت دنبال کارت 

۱۸ سالمه🧚‍♀️گاهی ک حوصلم سر میره میام اینجا چون با کسی در ارتباط نیستم✌کتابای روانشناسی خیلی دوس دارم عااااااااشق بحثای درسی و انگیزشیم🥰امسال کنکور دادم ۱۴۰۲ و قراره مهندس موفقی بشم😁 منو تو بحثای روانشناسی تگ کنیدددددد😍🤝❤سنم رو گفتم چون لازمه اینجا بگیم ک وقتی نظر بدیم طرف مقابل بدونه واقعا یه بچه اینجا نظر میده یا ن 🤷‍♀️🍇
خودم وسیله ندارم یه راهنما ام ندارم توی این چیزا کمکم کنه

تو هرچی بخای میتونی بدستش بیاری فقط بخواه

2706