2733
2734
عنوان

چقدر دل کندن سخته 🥺🥺

387 بازدید | 33 پست

امروز واسه آخرین بار رفتم هنرستانمون واسه آخرین بار همه جارو نگاه کردم خیلی سخته دل کندن ازش با اینکه روزای خوب و بد اونجا  زیاد داشتیم یسالش که تو کرونا بود کلا نرفتیم یازدهمم  نصف سال که سه روز تو هفته میرفتیم دوازدهمم مدرسمون ریزش کرد دو ماه نرفتیم 😑با همه اینا خیلی دلم تنگ میشه واسه اون حیاط بزرگش با گلای رز و کاغذی ، واسه زنگ تفریحا ، واسه مستخدم بامزه مدرسه ، اردو و چند تا دبیرای دوست داشتنی، دوستام و ساعتای کارگاهی و ... 😔😔🤧 هعیییی باورم نمیشه دوباره پاییز میشه ولی دیگه قرار نیست من  مدرسه برم ای خدااا😔😔😔🙄

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مدرسه؟؟؟؟؟؟؟

دلتنگ؟؟؟؟؟؟؟؟

بشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
2731

از خداتم باشه

روایت است که چون تنگ شد بر او میدان    فتاده از حرکت ذوالجناح از جولان/نه ذوالجناح دگر تاب استقامت داشت    نه سیدالشهدا بر جدال طاقت داشت/هوا ز باد مخالف چو قیرگون گردید    عزیز فاطمه از اسب سرنگون گردید/بلند مرتبه شاهی ز صدر زین افتاد     اگر غلط نکنم عرش بر زمین افتاد
ولی خیلیها خاطرات خوب دارن از مدرسه.منم بعد از سالها خیلی دلتنگ پیش دانشگاهی میشم

من همش معدلم بالابود از بچه ها امتحان میگرفتم تصحیح میکردم 

بچگی هم همش بازی و کوه و دوچرخه و..

ولی اصلا نمیخام برگردم عقب 

من همش معدلم بالابود از بچه ها امتحان میگرفتم تصحیح میکردم  بچگی هم همش بازی و کوه و دوچرخه و. ...

عزیزم چندسالته؟میدونی زندگی برای همه یکحور نیست ولی خوب حس و حال پیش و دانشگاه رو خودم خیلی دوست داشتم.

من همش معدلم بالابود از بچه ها امتحان میگرفتم تصحیح میکردم  بچگی هم همش بازی و کوه و دوچرخه و. ...

منم دوست ندارم برگردم عقب چیزای تلخ تو بچگیم زیاد بوده ولی سالای هنرستان واقعا دوست داشتم با اینکه کلی تو کرونا بودیم و یه دبیرامون فوت کرد و..