2737
2734

حکم رفت و امد نکردن با پدر مادری که عامدانه بین زن و شوهر رو بهم میریزند چیه؟  

شوهرم به خواسته ی من فعلا رفت و آمدش قطع کرده و تماس هاشون رو ج نمیده 

همسرم تازه سر از کار پدر و مادرش و خواهرش اینا درآورده و  ازشون متنفر شده بخاطر اینکه  همسرم رو سحر و جادو کردن و الان فهمیده 

قطع رحم خوب نیست

شده یه سر کوچیک گاهی بزنه بهشون

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜

سلام عزیزم قطع ارتباط با والدین به هیچ عنوان پسندیده نیست، حتی اگر پدر و مادر کافر باشن، فرزند فقط میتونه در صورت دعوت والدین به کفر از اونها اطاعت نکنه

حالِ آدما بد نميشه كه، خوبيش كم ميشه، الان حالِ من كم خوبه، خيلى خيلى كم خوبه…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حکم شرعی اش رو میخوای؟

من نمی‌دونم 

فقط یه بار شنیدم که آقای شهاب مرادی می‌گفت دورادور جویای احوال اقوامی که باهاشون قطع رابطه کردین باشین

عقل هم در این جور مواقع حکم می‌کنه تمام تلاشت رو برای حفظ زندگی مشترکتون انجام بدین

موفق باشید 

2728
عزیزم من دارم میگم بین زن و شوهر به هم میریزن 

میتونید برید درحد سلام احوالپرسی بشینید و برگردید برید

هیچی درمورد مسائل زندگیتون نگید، هرچی ام گفتن سکوت کنید و از ی گوش در کنید

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
2740

هیچکس و هیچ چیز  نمیتونه بین والدین و بچشون فاصله بندازه مگه اینکه خودشون بخوان.

شما هم اصلا درباره روابطشون حرفی نزن. بهت قول میدم آشتی میکنن و همین شوهرت که الآن شاکیه ازشون تمام کاسه کوزه هارو سر تو میشکنه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

هرچی باشه پدر و مادرن گردنتون حق دارن، در حد ی رب نیم ساعت بهشون سر بزنین و یکی دو بار در هفته تماس ۲ دیقه ای

حالِ آدما بد نميشه كه، خوبيش كم ميشه، الان حالِ من كم خوبه، خيلى خيلى كم خوبه…
شما دنبال حکم قرآن نباش تنها کاری که میکنی تو رابطه همسرت با خانواده اش دخالت نکن و لطفا بدجنس نباش

من هیچ موقع دخالتی در رفت و اومدش با این جادوگرها نکردم الانم از ترس 

میگم اونا بین زن و شوهر به هم میریزن ما رو به مرز جنون رسوندن به همسرم فشار میارن که منو تحت فشار بذارن 

حتی طلسم و جادو گرفتن برا اینکه همسرم توی خانه ما رو تحت فشار بذاره 

خوب شوهرت ک میبینی چطورین هرچی میگن گوش نده چیزیم خونشون نخوره 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
من هیچ موقع دخالتی در رفت و اومدش با این جادوگرها نکردم الانم از ترس  میگم اونا بین زن و شوهر ...

عزیز من اگر به خدای بزرگ و حکمت و مرحمتش اعتقاد داشته باشی به جادوی بنده خدا اعتقاد نخواهی داشت.

خدا اینقدر آگاه و عالم و بزرگ که بنده چطور میتونه با جادو تقدیر بنده دیگه ای از خدا رو تغییر بده. اینقدر کفر نگید.

شما بیشتر به خودتوت و وجود خودتون رجعت کنید 

شما چرا نباید بزارید اون نره خونه پدر و مادرش.

خانم به خودتون رجعت کنید 

خوب شوهرت ک میبینی چطورین هرچی میگن گوش نده چیزیم خونشون نخوره 

سر قبرستون دعا برای جدایی ما سوزوندن طلسم جدایی برامون گرفتن 

شوهر به شدت دهان بین هست و نمیتونه روابطش رو درست مدیریت کنه البته نحوه ی برخورد مادرش و پدرش باعث میشه که شوهرم هر چه گفتن عملی کنه 

اون ها بارها به زبان خودشون جلوی روی من گفتن ما می‌دونیم چه طور روی ذهن افراد کار کنیم 

2706