2733
2739
عنوان

کیا لیزر رفتن؟

141 بازدید | 10 پست

بعد جلسه چندم پوست ناحیه خصوصی روشن تر شد؟

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من برا زیر بغل میرم جلسه ۵امم سفید شده قشنگ

ینی جلسه دوم تغییر نکرده بود؟ میخوام تا دوماه تغییر کنه⁦🤦🏻‍♀️⁩

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
2740
منم سوال داشتم باید مثلا زیر بغلمونو با ژیلت بزنیم یکم در اومد بریم لیزر؟ ماهی یه بار ک پشمالو میشی ...

یکی دوروز قبل ک بری. باید شیوکنی با ژلیت.   بین جلساات انچنان پرمونیستی دیگ ک پشمالو شی

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
منم سوال داشتم باید مثلا زیر بغلمونو با ژیلت بزنیم یکم در اومد بریم لیزر؟ ماهی یه بار ک پشمالو میشی ...

ن عزیزم ی روز قبل لیزر با ژیلت میزنی بعدشم هر دوهفته یبتر شیو میکنی هرماهم باید بری تا ۸ جلسه

پسرم زندگیم👶همسرم دنیام💑