2733
2734
عنوان

حقوق کارمند بانک

380 بازدید | 10 پست

بچه ها لطفا اگه اطلاع دارین  و خودتون تو خانواده کارمند بانک دارین با چها پنج سال سابقه بانک ملت بگین حقوقشون چقدره ممنون میشم .حدس و گمان نمیخوام موثق باشه 😅

ارباب شدی که رو به هر کس نزنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درباره حقوق از همدیگه سوال نمیپرسیم 

اینجا مجازیه کسی نمیشناسه ما رو بعد هر کی دوست داره میگه 

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
2740
اینجا مجازیه کسی نمیشناسه ما رو بعد هر کی دوست داره میگه 

من خودم و اطرافیانم رو گفتم، منظورم این بود از حقوق کسی اطلاع ندارم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
من خودم و اطرافیانم رو گفتم، منظورم این بود از حقوق کسی اطلاع ندارم

اهان ببخشید من خوندم نپرسید ☹️

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡