2733
2734
عنوان

چرا نمیشه اسمو عوض کرد

78 بازدید | 13 پست

بنظرم اسم دست خود ادم نیست و خیلی تو اعتماد بنفس تاثیر داره کاش دست ادمو باز میزاشتن تو تغیرش بیچاره دوستم هر وقت صداش میکنیم عصبی میشه هروز به چیز بهش میگیم یا رنگ لباسی که پوشیده یا فامیلیشو میگیم

Gorgeous 👄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
فاطمه زهرا رو اصلا نمیذارن تغییر بده ... اما شاید بتونه حداقل زهرا یا فاطمه رو برداره یه اسمی بشه .. ...

اره خیلی بالا پایین کرد نتونست خیلی رو اعتماد بنفسش اثر گذاشته

Gorgeous 👄
اره خیلی بالا پایین کرد نتونست خیلی رو اعتماد بنفسش اثر گذاشته

واقعا اهمیت نداره ... تازه اسمیه که بیشترین فراوانی رو داره... پس تنها نیست ‌‌. میتونه اسم مستعار استفاده کنه .‌‌ لازم نیست اسمشو از کسی پنهان کنه که همیشه تو فشار باشه ولی میتونه اسم مستعار بذاره مثلا دختر عمه من اسمش زهراست ولی همه به اسم دیگه میشناسنش خودشم اصلا حساس نیست..‌ وقتی جایی اسمشو میگه همه تعجب میکنن چون کسی اسم واقعیشو نمیدونه‌‌‌..‌ ضمنا قوانین خیلی تغییر میکنن ...اینجوری نمیمونه