2737
2739
عنوان

اجابت حاجات و آرزو ها

140 بازدید | 8 پست

سلام هر چیزی رو که می خواین از خداوند بخواین خداوند در درجه اول همه چیز رو به خودتون واگذار کرده وقتی شما حالتون بده احساس بدی دارید هر خواسته ای که داشته باشین اجابت نمی شه باید هر روز با یه احساس خوب یه لیوان آب بیارید به آب بگید من به اذن خداوند به وسیله این آب هر روز بهتر و بهتر می شم بعد آب رو بخورید شش ماه انجامش بدین معجزه رو می بینین احساستون بد بود انجام ندین بزارید وقتی حالتون خوبه. جمله رو هم باید با ایمان و تمام وجود بگین .موفق باشین 

من مرد هستم 

فک کردم راهیه برای این که به ارزوم برسم

دیگ هیچی ندارم برای از دست دادن یه ارزو داشتم سه سال منتظر موندم اخرم. جلو چشام پر پر شد الان فق یه هدف دارم بتونم دکترامو بگیرم فقط هم برای دلخوشی مامان نابینام اگ عرضه اینم نداشته باشم دیگ ت این دنیا ک چی؟ تنها خواهی دارم اینه دعا کنی برام تو این یه چیز موفق شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله درسته 

یعنی چی گیج شدم 

ببین من یه ارزو دارم سه ساله منتظرم بخ ارزوم برسم حدیدا گره هایی افتاده توی رسیدن به ارزوم نمی تونم بیخیال ارزوم بشم خیلی برلم مهمه تو زندگی هیچی ندارم و نداشتم جز این ارزو یعنی این کارو بکنم به ارزوم حتما میرسم؟

دیگ هیچی ندارم برای از دست دادن یه ارزو داشتم سه سال منتظر موندم اخرم. جلو چشام پر پر شد الان فق یه هدف دارم بتونم دکترامو بگیرم فقط هم برای دلخوشی مامان نابینام اگ عرضه اینم نداشته باشم دیگ ت این دنیا ک چی؟ تنها خواهی دارم اینه دعا کنی برام تو این یه چیز موفق شم
2728
یعنی چی گیج شدم  ببین من یه ارزو دارم سه ساله منتظرم بخ ارزوم برسم حدیدا گره هایی افتاده توی ر ...

به دو چیز بستگی داره یکی چقدر اون چیز رو بخوای یکی هم چقدر احساس خوبی داشته باشی بله حتما می رسی 

من مرد هستم 
به دو چیز بستگی داره یکی چقدر اون چیز رو بخوای یکی هم چقدر احساس خوبی داشته باشی بله حتما می رسی&nbs ...

خیلی اون ارزوهه رو میخوام در حدی که اگه مجبور شم زیر خط فقر کشثرم زندگی کنم قبول میکنم یا مشکالات زندگی همچیو 

احساس هم میشه گفت بعد سه سال هنوز بهخدا اعتماد دارم با اینکه گره هایی توش افتاده که کور کور هم هست هوز هم به خدا و ائمه حس خوبی دارم که منو به ارزوم برسونه 

یعنی واقعا با این کار میشه کسی نتیجه گرفته دیدی مگه با اب خوردن منطقی نیس

بله درسته 

سلام ببخشید ی با تو ی پست دیدم داشتین واسه چند نفر میگفتین که مشکلاتشون حل میشه یا نه و اینکه چجوری و ...

میشه لطفاً به منم بگید ؟

لحظاتی هستند که بدن انسان در هر حالتی که باشد ، روحش زانو زده است...
به دو چیز بستگی داره یکی چقدر اون چیز رو بخوای یکی هم چقدر احساس خوبی داشته باشی بله حتما می رسی&nbs ...

من خیلی میخوامشون....اما دیگه خسته شدم از نرسیدن بهشون

مرسی که زندگی م رو ازین رو به اون رو کردی.....
2738