2737
2739
عنوان

سونوگرافی داپلر رو برای شرایط خطرناک مینویسن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1702 بازدید | 20 پست
اره ستون فقراتش دورشکم دور سر
پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببخشید نتم ضعیف بود اره عزیزم وزنش خوبه نگران نباش؛من روز اخر سونو رفتم واسه وزنش که زیلد وزن نگرفتهدبود که بهم ختم بارداری دادن و همون روز اورژانسی سزارین شدم؛خواهش میکنم گلم
پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
منم دکترم داپلر داد و گف برای بررسی چسبندگی جفت و اینا...تو هفته 33 وزن جنینم 1800 بود که گفتن کمه و خوب رشد نکرده...اما خب دکترم به همه این سنو رو میداد....الانم تو هفته 36 هستم که بازم دکترم میگف ارتفاع رحمت کمه و 34 هفته رو نشون میده...اخه من کلن 5 کیلو وزن اضافه کردم...اما خب از وقتی فهمیدم وزن جنینم کمه تغذیه امو خوب کردم...تو سنوی داپلرمم فقط دور شکم بچم کمتر از سنش بود بقیه موارد همه چیم شکر خدا نرمال بود
سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2728

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که داخل سایتشون کلی مقاله اعم از بیماری ماستیت، بیماری کاندیدیاز، کمبود ویتامین دی در بارداری و عوارض ان قرار داره که میتونه اطلاعات شما رو بالا ببره در ضمن در داخل کلینیکشون سونوگرافی مامو گرافی و نمونه برداری هم انجام میدن. تفسیر سونوگرافی بیضه و تفسیر سونوگرافی هم به صورت رایگان هستش .بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید