2737
2734

دوستان گل سلام 

کسی تو این شرکت کار میکنه؟

کلاهبرداریه یا چی؟

میشه کمک کنید؟

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

توجه 🔴توجه🔴

کاربر کلاهبردار نی نی‌سایت ✔️ شناسایی شد➡️

برای امینت سایت✅️

این متن رو کپی کنید تاپیک بزنید تا همه اطلاع داشته باشن این کاربر بیش از ۳۰ کاربری دارد که ۱۵ تا کشف شده و تعلیق شده و تمامی کاربری های دیگر او درحال شناسایی است⛔️

با کاربری های دیگر خود تاپیک های مارا گزارش میزد تا تعطیل بشه هرچه زودتر انتشار کنید و این متن رو کپی کنید🔷️🔷️

برای امینت سایت✅️

۳ ساله این کاربر کلاهبرداری میکنه با چندین کاربری چندین اسم و فامیلی و محل زندگی فیک +عکسای فیک که مردن برایش پول بریزن

کاربری های او⬇️⬇️⬇️که تا الان کاربران عزیز متوجه شدیم🚫

اربعنی_ام

درآغوش__خداییم

تنهاترین_زن25

انتشار کنید ↔️↔️↔️↔️

🚫گدایی مدرن 🚫

سرکار خانم راضیه ایواز نام و نام خانوادگی اصلی ایشون که اهل خوزستان هستن تا کنون با بیش از ۳۰ کاربری اسم و نام فیک محل زندگی و انواع داستان دروغین میلیون ها پول از مردم گرفت .(شناسایی‌شد)⚠️

هرچه زودتر تاپیک بزنید و متن رو کپی کنید❇️❇️

برای اطلاع رسانی همه کاربران⛔️

برای امنیت سایت⛔️

ایشون با پول هایی که نی‌نی‌سایتی ها به عنوان دلسوزی فرستادن با همسرش رفت مسافرت مشهد که اونجا متوجه شد همسرش توده در سرش داره و بدجور داره بدبختی میکشه

با کاربری اربعنی_ام که دیروز تعلیق شد تاپیک زد و خودش اعتراف کرد بعد از زدن تاپیک بس که گزارش خورد کاربریش تعطیل شد!⚠️

کپی کنید و تاپیک بزنید☢️☢️اطلاع رسانی کنید خواهشا دیروز تاپیکم داشت پر بازدید میشد با کاربری دیگش گزارش زد تعطیل شد تروخدا شماهم تاپیک بزنید 🔴🔴

تاپیک اخرم پر بازدید کنید!همه اطلاع داشته باشن

سلام بارانا هسدم>✌🏻 عشق‌ رو با تموم سلول های بدنم درک کردم‌چطور میتونی به اونی که بهتون وفاداره خیانت کنید؟1401/9/19‌ زندگیم با وجودت به طور قشنگی تغییر کرد من شدم اون دختری که تو خواستیمن تشنه محبتاتم.تشنه شنیدن خنده هات.تشنه جان‌دل گفتنات.تشنه شنیدن صدات.تشنه دیدن چهره‌ات.  عشق"خیلی فراتر از این حرفاست در کنار همچی انقدر خاطره و زیبایی داره که از نظر من قابل بیان نیست به طور قشنگی تغییر کردیم💌❕️اونی که فراموشش کردی عشقت نبود🫂🙂
توجه 🔴توجه🔴 کاربر کلاهبردار نی نی‌سایت ✔️ شناسایی شد➡️ برای امینت سایت✅️ این متن رو کپ ...

چخبرهههه 

چرا اینجوری شدن مردم

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
توجه 🔴توجه🔴 کاربر کلاهبردار نی نی‌سایت ✔️ شناسایی شد➡️ برای امینت سایت✅️ این متن رو کپ ...

من تو دنیای مجازی و کسایی که میان دم در برای گدایی اصلا کمک  نمیکنم دلمم نمیسوزه چون اینقدر کلاهبرداری ازشون دیدم

من کار میکنم خواستی شرکت کنی بیا من کمکت کنم 😂

کلی از صبح تو اینترنت سرچ کردم که میگن یه شرکت هرمیه و کلاهبردار

2738
کلی از صبح تو اینترنت سرچ کردم که میگن یه شرکت هرمیه و کلاهبردار

پرتو باتو و نمیدونم چیه چه شرکتیه  ولی خودم کار میکنم یجا شرکته نماد اعتماد داره حتی آموزش استعلام هم هست ، تا الان حقوقم هم اومده دیگه نمیدونم 

بـرای تویـی که قلــب منـی🤍✨

[QUOTE=303200317]آره کار هاشون حق کمیسیون میخواد دوباره باید جدا پول بدی  من به بار گول خوردم فایده ای نداشت&nb ...[/QUOT

یه مشکل پشم ریزون دیگه که جدیدا پیش اومده هم اینه که لینک فایل بعد از ساعت مقرر برای انجام باز میشه 😮😮😮😮

آره کار هاشون حق کمیسیون میخواد دوباره باید جدا پول بدی  من به بار گول خوردم فایده ای نداشت&nb ...

من حقوق گرفتم 

خب تو کارای رایگانش که حق کمیسیون نمیخواست کار میکردی 

بـرای تویـی که قلــب منـی🤍✨
پرتو باتو و نمیدونم چیه چه شرکتیه  ولی خودم کار میکنم یجا شرکته نماد اعتماد داره حتی آموزش استع ...

یه سر به اینترنت بزن مغزت میپوکه

الان همین شرکت گرین جابز نماد اعتمادش رو که میزنی اسم شرکت میاد همراه لاین

من حقوق گرفتم  خب تو کارای رایگانش که حق کمیسیون نمیخواست کار میکردی

تو پرزنتور مشغولی؟

پرتو باتو و نمیدونم چیه چه شرکتیه  ولی خودم کار میکنم یجا شرکته نماد اعتماد داره حتی آموزش استع ...

گرین جابز هم دقیقا همه اینا رو داشت 

مثلا به متن در غلط و اشتباه و سخت میدادن باید تو یه ساعت ویرایش می کردی 

کلی هم وقت می گرفت حتی اگه ی دقیقه دیر میشد قبول نمیکردن 

برای دریافت فایل ها حق کمیسیون میخواست که جدا باید پول میدادم 

2706