2737
2739
عنوان

دغدغه

66 بازدید | 5 پست

بزرگ‌ترین مشکل زندگیتون چیه بچه ؟؟ که درگیر شدید باهاش آرامش ندارید 

من از همسرم کلاهبرداری کردن بدهکار عالم آدم شدیم 

لحظه لحظه زندگیم داره با زجر میگذره 

پوست صورتمو سفید کنم انقد تحقیر و خورد و کوچیک و مسخره خاص و عام نشم 

بیر دونیا اینسان،بیر اینسان دونیام،جانیوی ییم نیمام🙂♥قاشلارین اوخدی سنین،عاشیقین چوخدی سنین،من سنی چوخ سویرم،خبرین یوخدو سنین💛اولدوز گلیب آی اولماز،بهار گلیب یای اولماز،نجیب‌لرین ایچینده هچکس سنه تای اولماز💚ساولان یلی اَسدی،شختسی منی کسدی،ساغ گوزوم سنه قوربان،سول گوزوم منه بسدی💙بیر یوواسیز قوشا دونسم،گوزدن آخان‌ یاشا دونسم،انتظاردان داشا دونسم یاتدان چخاتمارام سنی🧡قزل گولم در منی،مخمل اوسته سر منی،الله اوزو شاهیدی چوخ ایستیرم من سنی💖سن منیم جیرانیم من سنین حیرانین ♡nimam:) 1402//6/25
پوست صورتمو سفید کنم انقد تحقیر و خورد و کوچیک و مسخره خاص و عام نشم

شاید دغدغه برای خودت بزرگ‌ باشه

اما برو خداروشکر کن بدهکار کسی نیستی خداروشکر کن هرشب از ترس اینکه فردا خونتو ازت بگیرن بی سرپناه شی نمی خوابی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید دغدغه برای خودت بزرگ‌ باشه اما برو خداروشکر کن بدهکار کسی نیستی خداروشکر کن هرشب از ترس اینکه ...

سلام

خداصبرت بده و حل بشه زودتر بحق سید الشهدا که الان ماه محرم وصفرش هست

سالها پیش تو تهران دسته چک تقلبی دادند پسرخاله کودن من و نزدیک بود بیفته زندان باوکیل حل شد

خاله ام خونه اش ودار وندارش رو فروخت کمک پسرش  مال مردم رو بدند

هنوز هم خودش مستاجر هست هم خاله ام و هنوز داره کارمیکنه پول یکی دوتاشون مونده بده

سه سال قبلش هم زنش ازسرطان فوت شد بچه نداشتند

شکرخدا 

شاید دغدغه برای خودت بزرگ‌ باشه اما برو خداروشکر کن بدهکار کسی نیستی خداروشکر کن هرشب از ترس اینکه ...

شاید نه!حتما هس

حالا بدهکاری و مستاجری و... هم به وقت خودش میاد یقه‌مو میگیره 

بیر دونیا اینسان،بیر اینسان دونیام،جانیوی ییم نیمام🙂♥قاشلارین اوخدی سنین،عاشیقین چوخدی سنین،من سنی چوخ سویرم،خبرین یوخدو سنین💛اولدوز گلیب آی اولماز،بهار گلیب یای اولماز،نجیب‌لرین ایچینده هچکس سنه تای اولماز💚ساولان یلی اَسدی،شختسی منی کسدی،ساغ گوزوم سنه قوربان،سول گوزوم منه بسدی💙بیر یوواسیز قوشا دونسم،گوزدن آخان‌ یاشا دونسم،انتظاردان داشا دونسم یاتدان چخاتمارام سنی🧡قزل گولم در منی،مخمل اوسته سر منی،الله اوزو شاهیدی چوخ ایستیرم من سنی💖سن منیم جیرانیم من سنین حیرانین ♡nimam:) 1402//6/25